Daha lezzetli ve sağlıklı seçenekler

Mother and childTüm yiyecek ve içeceklerin mutluluk kaynağı olduğuna ve dengeli bir beslenme ve yaşam tarzında önemli birer rol oynadığına inanıyoruz.

Markalarımız ve ürünlerimiz; doğumdan yetişkinliğe, kahvaltıdan akşam yemeğine kadar evde ve ev dışı tüketimde tüketicilerimizin yaşamlarına eşlik ediyor. Tüm ürünlerimizde kaliteyi, lezzeti ve besin değerini korumak, hayatlara olumlu bir şekilde dokunmak ve tüketicilerimizin güvenini hak etmek için çalışıyoruz.

Beslenme, sağlık ve iyi yaşam stratejimiz ise üç temel faktöre dayanıyor:

  1. Keyif ve sağlık: Sağlıklı bir dengeli beslenme tarzının parçası olması için besinlerin aynı zamanda lezzetli olmasının gerektiğine inanıyoruz. Tüketicilerimiz yiyeceklerinin hem leziz hem de sağlıklı olmasını istiyor. Bu nedenle ürünlerimizin hem beğenilen lezzeti hem de besleyiciliği sunması gerekiyor. Alanında uzman bilim insanlarından ve araştırmacılardan oluşan ekibimiz, farklı kategorilerdeki ürünlerimizin sadece lezzetli olmakla kalmayıp aynı zamanda insanların daha sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmesine yardımcı olmasını sağlamayı amaçlıyor..

  2. Ölçülü ve dengeli yemek: Yemek alışkanlıklarında sorumluluğu, ölçülü tüketimi ve çeşitliliği teşvik ediyoruz. İster tatlı ister tuzlu, ister taze ister donmuş olsun kötü gıda diye bir şey yoktur. Miktar kontrolü ve çeşitlilik; keyifli, sağlıklı ve dengeli beslenmenin iki anahtar bileşenidir. Ürünportföyümüz, günün her anı ve aile üyelerinin her biri için harika seçenekler içeriyor. Biz de insanları tüm alternatifleri keşfetmeye ve bunları beslenmelerinde dengeli bir şekilde birleştirmeye çağırıyoruz.

  3. Şeffaf iletişim: Ürünlerimizin enerji, şeker, tuz, yağ, protein ve lif içerikleri de dâhil olmak üzere tüketicilerimiz ile besin içeriklerini ve besin değerlerini paylaşıyoruz. Şeffaf olmanın, güven kazanmanın en iyi yolu olduğuna inanıyoruz. Açık, kullanıcı dostu, kolay anlaşılan besin değeri bilgileri, istikrarlı bir şekilde tüm dünyada satın alınan milyarlarca ambalaj üzerinde vurgulanıyor. Bu bilgiler, aynı zamanda Nestlé Beslenme Pusulası'nda da yer alıyor.

Uzun vadede insanların beslenme ve yaşam tarzları konusunda bilinçli kararlar vermesini sağlayarak onların kendilerine ve ailelerine iyi bakmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.