© 2016 Nestlé

Bu web sitesindeki her tür metin, resim ve diğer materyallere ait tüm telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları Nestlé Grubu'na aittir veya ilgili hak sahibinin izniyle siteye dahil edilmiştir.

Bu web sitesinde gezinebilirsiniz ve yazdırma veya bir sabit diske indirme yoluyla ya da başka şahıslara iletme amacıyla alıntılarını çoğaltabilirsiniz. Bu, hiçbir telif hakkını veya diğer kişiye özel bildirimleri ihlal etmemeniz ve bu kopyalama üzerinde yukarıdaki ticari markanın görünmesi kaydıyla yapılabilir. Bu web sitesinden çoğaltılan hiçbir şey satılamaz veya ticari kazanç amacıyla dağıtılamaz, değiştirilemez ve başka herhangi bir tür çalışmaya, yayına veya web sitesine dahil edilemez.

Bu web sitesinde sergilenen ticari markalar, logolar, karakterler ve hizmet markaları (topluca "Ticari Markalar") Nestlé Grubu'na aittir. Bu web sitesinde bulunan hiçbir şey, sitede sergilenen herhangi bir Ticari Marka'ya ait herhangi bir lisans veya kullanım hakkının verildiği olarak yorumlanamaz. Bu web sitesinde sergilenen Ticari Markaları veya diğer herhangi bir içeriği, işbu Şart ve Koşullar'da belirtilen durumlar hariç kullanmanız/kötüye kullanmanız kesinlikle yasaktır. Ayrıca Nestlé Grubu'nun fikri mülkiyet haklarını, ciddi durumlarda cezai kovuşturma dahil yasaların izin verdiği ölçüde sonuna kadar koruyacağı burada açıkça beyan edilir.