Sort by
Sort by

Vizyonumuz

rnd-vision_jpg.jpg

Gıda bir besin ve doyum kaynağı olduğu kadar keyif, sağlık, mutluluk ve huzur kaynağıdır. Ve insanlar gittikçe daha fazla, yiyecek ve içecek seçimlerinin kendi hayat kalitelerini ve diğer insanların hayatlarını etkileyebileceğinin farkına varırlar.

Kurulduğumuz günden bu yana kurumsal kimliğimizin temelinde yenilikçilik yatıyor. Henri Nestlé, Farine Lactée'yi bebek ölümlerinin azaltılmasına yardımcı olmak amacıyla bulduğundan beri insanların hayatlarını iyileştirmeye çabalıyoruz.

Her gün ürünlerimizi, tüketicilerimizin kendilerine ve ailelerine bakmalarına yardımcı olan daha lezzetli ve daha sağlıklı seçenekler haline getirmeye çalışıyoruz. Ve elbette bunu; rakipsiz AR-GE gücümüz, beslenme bilimi ve yaptığımız her şeyi daha kaliteli yapma tutkumuz olmadan başarmamız imkânsız olurdu.

34 AR-GE merkezi (Dünya genelinde 3 Bilim ve Araştırma Merkezi, 31 Ürün Teknoloji Merkezi ve AR-GE Merkezi) ve AR-GE’de görev alan 5.000'i aşkın çalışanı ile Nestlé dünyadaki gıda şirketleri arasında en büyük AR-GE ağına sahiptir.

Tüketicilerimizin güvenini en yüksek kalitede ürünlerle kazanmak için her Nestlé ürününün ardında çalışan bilim insanları, mühendisler, beslenme uzmanları, tasarımcılar, yasal uzmanlar ve tüketici ilişkileri temsilcilerinden oluşan bir ekip bulunur: Nestlé'de güvenlik ve kalite tartışılmaz önceliklerimizdir.

İster konfor ister sağlık ya da keyif açısından olsun, tüketicilerin hayat kalitelerini iyileştirmeye katkı sağlayacak güvenilir ürünler, sistemler ve hizmetler sunmak için yeterli donanıma sahibiz.