Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Sağlıklı yaşam ve beslenmenin ipuçları

Sağlıklı, mutlu ve güzel yaşamın olmazsa olmazı su… Bunun için kaliteli ve sağlıklı su olan NESTLE® PURE LIFE®’tan her gün sekiz bardak içmeyi ihmal etmeyin.

Su, aldığımız nefesten sonra hayattaki en temel ihtiyaçlarımızdan biri. Vücudumuzun ortalama yüzde 60’ı, beynimizin neredeyse yüzde 90’ı, kalbimizin yüzde 73’ü sudan oluşuyor.

Gün içinde, nefes alırken bile vücudumuz sürekli su kaybediyor. Vücudumuzun düzenli ve uyum içerisinde çalışabilmesi için bu su kaybının giderilmesi çok önemli. Yoksa halsizlik, baş ağrısı, konsantrasyon bozukluğu görülebiliyor. Su içmek için susamayı beklememek gerekiyor. Çünkü susamak çoktan suyun bir kısmını kaybettiğimiz anlamına geliyor. Bazen halsiz hissettiğimizde vitamin haplarına sarılıyoruz. Oysa büyük bir bardak su içmek, kendimizi iyi hissetmek için çoğu zaman yeterli.

Ayın ürünü: NESTLE® PURE LIFE®
Günde sekiz bardak su, cildimizi güzelleştiriyor, daha esnek ve yumuşak bir hale getirir.
Zihinsel ve fiziksel performansımızı artırmaya yardımcı oluyor. Yaptığınız fiziksel aktivitelerden tam performans almak için mutlaka günde sekiz bardak su içmek gerekiyor.
Su içerek mide kapasitemizin büyük bölümünü doldurabiliyor ve özellikle öğünlerden önce içtiğimizde besin alımımızı daha rahat azaltabiliyoruz. Ayrıca su, vücudunuzdaki sıvı tutulumunu yani ödemi atmanız için baş yardımcınız. Unutmayın; sağlıklı, mutlu ve güzel yaşamak için suya ihtiyacımız var. Hemen bugün tüm ailenizle her gün sekiz bardak su içmeye başlayın. İyi yaşam için iyi su için, NESTLE PURE LIFE için…