Sort results by
Sort results by

Kurumsal İş İlkelerimiz

On maddeden oluşan Nestlé Kurumsal İş İlkeleri yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Bu ilkeler, 140 yılı aşkın süredir gelişen Nestlé kültürünün temelini oluşturmaktadır. İş ilkelerimiz; hissedarlarımız için uzun vadeli başarılar elde etmek için yürürlükteki tüm kanuni gerekliliklerle ve uluslararası normlarla uyumlu olmamız gerektiğine olan sonsuz inancımızı ayakta tutar ve faaliyetlerimizin; çevresel açıdan sürdürülebilir ve toplum içinse önemli bir değer oluşturmasını, yani bizim deyimimizle Ortak Değer Yaratmamızı sağlar.

İş ilkelerimiz; şirketimizin tamamında her gün hayata geçirilmesini sağlamak üzere geliştirilen ilgili kanunlar, politikalar, diğer süreçler ve araçlar sayesinde uygulanır.

Kurumsal İş İlkelerimize tüm çalışanlarımız tartışmasız olarak uymaktadır. Uygulanmalarını izler, etkinliklerini denetle ve ilkelerimize aykırı hareket edildiği durumlarda hızlıca aksiyon alırız. Ayrıca iş ilkelerimiz sürekli olarak gelişime tabidir.

Kurumsal İş İlkelerimiz Ortak Değer Yaratma stratejimizin temelini oluşturur ve bu konuda hazırlamakta olduğumuz rapor ile ele alınmaktadır.

Kurumsal İş İlkelerimiz ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.