Sort results by
Sort results by

CSV Ödülü nedir ve nasıl katılım sağlanır?

Nestlé Ortak Değer Yaratma Ödülü beslenme, su veya kırsal kalkınma alanlarındaki zorlukları ele alan işletme odaklı girişimlerin büyümelerine veya çoğalmalarına yardımcı olmak amacıyla hayata geçirdik.

Ödülümüz ile tüm kuruluşların toplumsal alanlardaki sorunlara çözümler üreterek ekonomik getiri sağlamak amacıyla benimseyebileceği bir yaklaşım olan Ortak Değer Yaratma ruhunu yansıtan girişimleri ödüllendiriyoruz.

 

 

Pilot veya küçük ölçekli testler gerçekleştirmiş, yüksek sosyal ve çevre etkisi ortaya koymuş ve ticari açıdan uygulanabilir olabilmek için desteğe ihtiyaç duyan yenilikçi proje, program veya işletmeler arıyoruz.

 

 

Büyümeleri ve finansal sürdürülebilirlik elde edebilmelerine yardımcı olmak amacıyla kazanan girişimlerin finansal ve teknik kaynaklarına yatırım yapıyoruz. Kazanan girişimler toplamda 500,000 İsviçre Frangı (yaklaşık 540,000 Amerikan Doları) para ödülünü paylaşıyor.

2016 Ödülü

2016 Nestlé Ortak Değer Yaratma Ödülü başvuru süresi sona ermiştir. Mart – Eylül 2015 arasında başvurularak değerlendirilecektir. Ödül Kazanını 2016 içinde açıklanacaktır.

Daha fazla bilgi için bkz Resmi Kurallar ve Sık Sorulan Sorular

Sorularınız için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.