Mövenpick 
 

Tutkumuz sizleri şaşırtmak, şaşırttıkça şımartmak ve o büyülü anın hiç bitmemesini sağlayacak doğal, gerçek ve gurme lezzetler sunmak...

Mükemmel dondurmanın hikâyesi, 1961 yılında İsviçre’de bir mutfakta başladı. Mövenpick’in yaratıcısı Ueli Prager’in amacı, kendi açtığı gastronomi restoranında yüksek kalitede ve doğal tatlarda dondurmalar yaratmaktı... Bunun için İsviçre kremasını, güneşte olgunlaşmış meyveleri ve diğer tüm malzemeleri sadece en iyilerini seçerek bir araya getirdi.

Örnek mi? Vanilyamız Madagaskar’dan, limonumuz İspanya’dan, cevizimiz Çin’den, mangomuz Ekvator’dan geliyor. Tüm bu malzemeler, her biri gerçek birer gurme olan dondurma ustalarının ellerinde harmanlanıyor ve mükemmel lezzetin formülü ortaya çıkıyor.

Mövenpick klasik lezzetler: Zamansız, mekânsız, tüm zamanların en iyisi; meşhur İsviçre çikolatası ağzınızda yavaşça erirken, vanilya aromasının yoğun tadı uzun süre damağınızdan gitmediğinde ve gerçek çilek lezzetinin keyfini çıkartırken ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Mövenpick Sorbe: Gerçek meyve püresi, meyve parçacıkları ile harmanlanan, yağ içermeyen çok özel lezzetler.

Sizleri, bitmez tükenmez bir aşkla ürettiğimiz Mövenpick dondurmaları ile keyifli anlara davet ediyoruz.