Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Baharda Nesfit ile en sevdiğiniz kıyafetlerinizle yeniden buluşun

Basın Bültenleri'ne Geri Dön
Mar 15, 2015

Bahar geldi, kıyafetler konuşmaya başladı. Hatta aralarında dedikodu yapıyorlar. Çünkü bu bahar formunuzu yeniden kazanmanızı ve artık yeniden sizinle dışarı çıkmayı istiyorlar. Nestlé® NESFIT’in sosyal medyada #BahardaNesfitim hashtag’iyle başlattığı “konuşan kıyafetler” kampanyasındaki videolarda kıyafetler gerçekten de konuşuyor. Kampanyada formunuzu yeniden kazanın ve “En sevdiğiniz kıyafetlerinizle tekrar barışın” mesajı veriliyor.

Kampanyada ayrıca, yeniden giyebildiği giysileriyle #BahardaNesfitim hashtag’ini kullanarak Instagram’da paylaştığı fotoğrafı en çok beğenilen 50 kişiye de Nesfit ürünleri hediye edilecek. Nesfit kahvaltılık gevrekleri ise yeniden forma girmenin ve en sevdiğiniz kıyafetlere yeniden kavuşabilmenin en kolay, en lezzetli ve en besleyici yolu olarak bu bahar da yardımınıza koşuyor.

Forma girmenin en lezzetli ve en kolay yolu olan Nestlé® NESFIT, sizi, çok sevdiğiniz ama formunuzu koruyamadığınız için bir süredir giyemediğiniz kıyafetlerinizle yeniden barışmaya davet ediyor. Nesfit sosyal medyada #BahardaNesfitim hashtag’iyle başlattığı “Konuşan Kıyafetler” kampanyası için hazırladığı video serisinde “En sevdiğiniz kıyafetlerinizle tekrar barışın” mesajını veriyor. Nesfit’in Facebook ve Youtube hesaplarından yayımladığı videolarda, giysiler ‘Merve’ hakkında birbirleriyle konuşuyor. Merve ise kış mevsiminin rehavetiyle formunu koruyamayan tüm kadınları temsil ediyor. Elbiseler ve jean pantolonlar, Merve’nin artık onları giymemesi yüzünden evde sıkılmış ve üzülmüş olmaktan şikâyet ediyor. Giysilerin diyaloglarından Merve’nin formunu koruyamamış olması nedeniyle onları artık giyemediği anlaşılıyor.

Instagram’da paylaşılan fotoğraflara, Nesfit’ten hediyeler Kampanya kapsamında tüketiciler ayrıca, tekrar içine girmek istedikleri giysileriyle çektikleri fotoğraflarını hafta sonundan itibaren #BahardaNesfitim hashtag’ini kullanarak Instagram’da paylaşabilecek. Instagramda paylaşılan ve fotoğrafı en çok beğenilen 50 kişiye Nesfit ürünleri hediye edilecek.

Nesfit, incelmek isteyen kadınların favorisi Kalsiyum ve demir dahil 7 vitamin ve minerali, tam tahıllı, yüksek lifli yapısıyla formunu korumak isteyen kadınlar için, denemeye değer bir kahvaltı seçeneği sunan Nesfit’in Facebook sayfasından yayımladığı, eğlenceli videolar büyük ilgi görüyor. Nesfit Ballı&Bademli tam tahıllı kahvaltılık gevrekleri ise form tutarken damak zevkinden mahrum kalmak istemeyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Nesfit’in eğlenceli videolarını https://www.facebook.com/nestlenesfit.tr üzerinden izleyebilir ve #BahardaNesfitim’den takip edebilirsiniz.

Article Type