Sort by
Sort by

Nestlé, şimdi de TOTO ile çocuklar için harikalar yaratıyor

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

“Çikolatayla harikalar yaratan Nestlé”, şimdi de TOTO ile çocukların dünyasında harikalar yaratıyor

Bol Sütlü Nestlé Çikolatası ile “TOTO” şimdi müthiş oyuncakları ve yeni yüzüyle sizlerle!

Nestlé’nin artık oyuncaklı yumurta çikolatasi var! Oyuncaklı yumurta çikolata pazarının lider markası TOTO,  bol sütlü nefis Nestlé çikolatası ve yepyeni oyuncaklarıyla çocukların olduğu her yeri oyun alanına çeviriyor.

Oyuncaklı yumurta çikolata pazarının lider markası TOTO, yepyeni yüzü ve yenilenen oyuncaklarıyla tüketicilerin beğenisine sunuldu. Tamamen yenilenen, çocukların sevgilisi TOTO, şimdi bol sütlü nefis Nestlé çikolatası ile çok daha lezzetli. Çikolata uzmanı Nestlé’nin yumuşacık, bol sütlü çikolatası ve yepyeni eğlenceli oyuncaklar TOTO’da bir araya geldi. YeniTOTO, eğlenceli ve şaşırtıcı yeni seri oyuncakları ile çocuklara hem keşfetmenin heyecanını yaşatacak, hem de bulundukları yeri anında oyun alanına çevirecek.

Yepyeni renkli, dikkat çekici ambalajı ve çocuklar için uygun 20gr.’lık porsiyonu sayesinde TOTO ile annelerin içi çok rahat. Bol sütlü Nestlé çikolatasıyla sağlıklı ve eğlenceli TOTO, yenilenerek şimdi sadece 1.25 TL’den satışa sunuluyor. Anneler, çocuklarını lezzetli ve güvenli bir şekilde mutlu etmenin iç rahatlığını şimdi TOTO ile yaşayacaklar.TOTO ile çocuklar her seferinde yeni oyuncaklar keşfetmenin heyecanını yaşarken, anneler de çocuklarını lezzetli ve güvenilir bir ürünle mutlu etmenin sevincine ortak oluyorlar.