Sort by
Sort by

Çocukların favorisi Transformers figürleri Nestlé Nesquik kahvaltılık gevreklerinde sizleri bekliyor!

Basın Bültenleri'ne Geri Dön
Efsanevi Transformers karakterleri Nestlé® Nesquik® kahvaltılık gevrekler paketlerinde çocuklarla buluşuyor. Optimus Prime, Bumblebee ve Grimlock ile, Nestlé® Nesquik® kahvaltıları daha neşeli hale getiriyor. Nestlé® Nesquik® tam tahıllı içeriği ile de çocukların güne sağlıklı, aktif ve zinde bir başlangıç yapmalarını sağlıyor.

Çocuklara günün en önemli öğünü kahvaltıyı sevdiren Nestlé Nesquik kahvaltılık gevreklerin hediyesi ışık saçan figürler ve Kristal Avı oyunu ile kahvaltılar daha da neşeli hale geliyor. Çocukların favorisi Transformers karakterleri ve Kristal Avı oyunu Nesquik paketlerinde çocuklarla buluşuyor.

Transformers figürleri ve Kristal Avı oyunu, Nesquik kahvaltılık gevrekler paketlerinde!
Nestlé Nesquik kahvaltılık gevrek 750g, Çokokare ve Duo paketlerinde yer alan figürler ile çocuklar hem lezzete hem de eğlenceye doyacaklar. Işığın karşısına tutulduğunda gözleri parlayan ünlü Transformers karakterlerinden Autobot’ların lideri Optimus Prime, çok sevilen Bumbleebee ve Dinobot lideri Grimlock figürleri üç çeşit olarak paketlerde bulunuyor.

Nestlé Nesquik kahvaltılık gevrek 250g paketlerinde ise Kristal Avı oyun kodu yer alıyor. Desktop ve mobilden (IOS ve Android destekli) oynanabilen oyunda robottan araca şekil değiştirilebiliyor. Decepticon'ları kovalarken engellerden kaçılıyor, Energon kristalleri toplanıyor. Nestlé Nesquik paketinin içerisindeki kodlarla oyundaki performans artıyor.

Çocukların sağlıklı gelişimi için kahvaltı çok önemli ve vazgeçilmez bir öğün. Çocukların sağlıklı büyümesine ve dengeli beslenmesine yardımcı olan Nesquik kahvaltılık gevrekler lezzeti, karşı konulmaz tadıyla çocukların en çok sevdikleri kahvaltı seçeneklerinin başında geliyor. 7 vitamin ve mineral içeren formülüyle Nestlé Nesquik, vücudun demir, kalsiyum ve çocuklar için D vitamini ihtiyacının karşılanmasına yardımcı oluyor. Tam buğdayla üretilen ve iyi bir tam tahıl kaynağı olan Nestlé Nesquik kahvaltılık gevreklerin bir porsiyonundaki kalsiyum günlük alınması gereken miktarın %18’ini (sütsüz), D vitamininin ise %19’unu karşılıyor. Nestlé Nesquik tam tahıllı içeriği ile de çocukların güne besleyici ve lezzetli bir kahvaltı ile başlangıç yapmalarını, okulda ve sporda kendilerini harika hissetmelerini sağlıyor.

Nestlé Nesquik ve hediyesi Transformers figürleri ve Kristal Avı oyunu ile kahvaltılar hem besleyici hem lezzetli hem de çok eğlenceli…