Sort by
Sort by

Edis, NESCAFÉ Xpress ile ‘Kim Tutar Seni’ Diyor

Edis ve NESCAFÉ Xpress kampanyası ödülleri
Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Enfes tadı ve buz gibi gerçek kahve lezzetiyle gençleri harekete geçirmeyi amaçlayan NESCAFÉ Xpress, bu yıl Edis ile birlikte modları yükseltiyor. Marka yeni kampanyasında “Kim Tutar Seni Kazan!” derken, gençleri muhteşem ödüller sunacağı ulusal promosyon kampanyasına davet ediyor.

Edis’in, “Demeyeyim şimdi bir şey, reklama girer.” sözleriyle başlayan esprili film, NESCAFÉ Xpress’in yaz boyunca sürecek ulusal kampanyasında sahiplerini bulacak hediyeleri de müjdeliyor. 
Kampanya kapsamında toplamda iki Mini 5 Kapı, 100 Apple Watch ve 200 Airpods; Haziran ve Ağustos aylarında gerçekleşecek çekilişlerle sahiplerini bulacak.

Edis ve NESCAFÉ Xpress kampanyası ödülleri

İnovatif kampanyalarımızla gençlerle buluşmayı sürdürüyoruz
Her zaman marka odağında yer alan gençlere yönelik çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren Nestlé Türkiye NESCAFÉ İş Birimi Genel Müdürü Necdet Kalkan soğuk kahve kategorisinin kurucusu ve lideri olan Nescafé Xpress markasının 2024 planları ile ilgili “2009 yılında Nestlé çatısı altında yola çıktık ve soğuk kahve kategorisini yarattık. Soğuk kahve kategorisinde 15 yıldır üstlendiğimiz liderlik ile sektöre yatırım yapmaya devam ederken, gençleri ulaşmak istedikleri hedef noktalarına varmaları için cesaretlendirmeyi amaçlıyoruz. Bugüne kadar birçok ödül kazanan ve soğuk kahve kategorisinin büyümesine büyük katkı sağlayan markamızla, bu yazı da hareketli ve yüksek bir modda karşılıyoruz. Yeni lezzetimiz Coconatte, hediyelerle dolu ulusal promosyon kampanyamız ve yüksek modumuzu yansıtan yıldızımız Edis ile hareketli bir yaz bizleri bekliyor.” dedi.