Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Forma girmenin lezzetli ve kolay yolu; Nesfit Ballı & Bademli gevrekleri

Basın Bültenleri'ne Geri Dön
Şub 11, 2015
Nesfit kalsiyum ve demir dahil 7 vitamin ve minerali, tam tahıllı, yüksek lifli yapısıyla formunu korumak isteyen kadınlar için, denemeye değer bir kahvaltı seçeneği sunuyor. Ballı çıtır gevrekler, kavrulmuş bademler ve bal lezzetlerini harmanlayan Nestlé® NESFIT® Ballı & Bademli tam tahıllı kahvaltılık gevrekleri ise damak zevkinden mahrum kalmak istemeyenlerin kolayca forma girmelerine yardımcı oluyor

En sevdiğiniz elbiseniz uzun zamandır sizi mi bekliyor? Öyleyse şimdi Nesfit’i denemenin tam zamanı. Günümüzde kadınların zorlu form tutma çabasında en önemli yardımcılarından biri olan Nestlé® NESFIT®, vücudun ihtiyacı olan besin öğelerini almasına ve dengeli beslenmeye yardımcı oluyor. Sütle tüketilen bir kase NESFIT kalsiyum, demir ve folik asit dahil olmak üzere 7 farklı vitaminle birlikte 1 porsiyonunda yağsız süt dahil sadece 154 kalori içeriyor. İçerdiği tam tahılla aynı zamanda lif kaynağı da olan NESFIT ile keyifli bir kahvaltının tadını çıkarırken, kendinize bakmanın pratik ve lezzetli bir yolunu da keşfedebilirsiniz.

Nestlé® NESFIT®’in Ballı & Bademli kahvaltılık gevrekleri ise özellikle damak tadından taviz vermeyenlerin hayatını lezzetiyle şenlendiriyor. Nestlé® NESFIT®’in Ballı & Bademli kahvaltılık gevrekleri ballı çıtır gevreklerle kavrulmuş bademleri harmanlıyor. Tam tahıllı NESFIT® Ballı & Bademli kahvaltılık gevrekleri, içerdiği yüksek oranda lif sayesinde forma girmeye yardımcı olurken, lezzetten ödün vermeden forma girmek ve formda kalmak isteyen kadınlarına ideal bir kahvaltı seçeneği sunuyor.

Sabah kahvaltısında seçeceğiniz bir NESFIT tam tahıllı gevreği yağsız süt ilave ederek tüketmeniz yeterli. NESFIT diğer öğünlerde ise az yağlı yoğurt, sebze yemeği ya da salata, ızgara et, tavuk veya balıktan tercih ettiğiniz birini tam tahıllı ekmek ile tüketebilirsiniz. Böylece 4 temel besin grubunu da dengeli bir şekilde almış ve sağlıklı beslenmiş olursunuz. Ayrıca mümkün olduğunca egzersiz yapmaya, ara öğünlerde meyve yemeye ve bol bol sıvı tüketmeye özen gösterin.

www.nesfit.com.tr | www.facebook.com/nestlenesfit.tr

Article Type