Sort by
Sort by

Harika lezzetlerle dolu, harika bir bayram için Çikolata uzmanı Nestlé®'den hediyelik ve ikramlık çikolatalar

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Çikolatayla harikalar yaratan Nestlé'nin bayramlık ürünleri 'Nestlé Hediyelik Çikolata', 'Nestlé DAMAK® Hediyelik Çikolata' ve 'Nestlé Madlen Çikolata' ile bayramın tadını çıkarın!

Herkese tatlı bayramlar dileyen Nestlé, bayram sevincini ve keyfini paylaşmak için birbirinden lezzetli seçenekler sunuyor. Türkiye'yi çikolata ile tanıştıran, çikolata denildiğinde akla ilk gelen isim olan Nestlé, bayramlık ürünleriyle harikalar yaratıyor, sevdiklerinizle birlikte harika bir bayramın tadını çıkarmanıza olanak sağlıyor.

Nestlé ve DAMAK markalı hediyelik çikolatalar, bayram ziyaretlerinin vazgeçilmez ikramı ve hediyesi olmayı, bu bayram da sürdürecek. Çikolatayla harikalar yaratan Nestlé'nin 'Nestlé Hediyelik Çikolata'sı, yeni ambalajıyla sunulan, çikolata ile fıstığın efsanevi aşkı 'Nestlé DAMAK Hediyelik Çikolata' ürünleri ve hem ambalajı hem de reçetesi yenilenen 'Nestlé Madlen Çikolata' ve tek lokmalık küçük boyutlarıyla büyük lezzet sunan 'Nestlé Mini Keyifler'i, bayram için hazırlanan seçkin paketleriyle sevdiklerine bayram çikolatası hediye etmek isteyenler için çok cazip seçenekler oluşturuyor.

Kırmızının coşkusu - Nestlé Hediyelik Çikolata: Nestlé uzmanlığı ve şık kutusuyla bayramda ve özel günlerde sevdiklerinize verebileceğiniz nefis bir hediye... Kırmızı renkli bu özel kutu, her ağız tadına uygun birbirinden farklı lezzetler içeriyor. Kutuda, özel, şık kalıplarında hazırlanmış sütlü, bitter ve beyaz olmak üzere üç çeşit çikolata yer alıyor.

Yumuşacık lezzet - Nestlé Madlen Çikolatalar: Nestlé'nin, ambalajı ve reçetesi yenilenen yumuşacık çikolatası, madlen formatında iki farklı gramaj ve tasarımı ile sevdiklerinizle bayramın mutlu anlarını paylaşmanız için çok cazip bir seçenek oluyor. Nestlé'nin yumuşacık bol sütlü çikolatası ile enfes bitter çikolatası bu kutularda bir araya geliyor ve harika bir bayram için harika bir lezzet sunuyor.

Çikolata ile fıstığın efsanevi aşkı - Nestlé DAMAK® Hediyelik Çikolata: Antep fıstıklı enfes lezzetiyle çikolata severlerin vazgeçilmezi olan DAMAK, bu bayrama, yeni ambalajındaki özel hediyelik çikolatasıyla tat katacak! 'Nestlé DAMAK® Hediyelik Çikolata' bayramın tatlı coşkusunu sevdikleri ile paylaşmak isteyenler için iki farklı hediyelik paketiyle mükemmel bir hediye alternatifi oluyor.