Sort by
Sort by

NESCAFE DOLCE GUSTO Ailesi'nin En Yeni Ve Zıpır Üyesi: Mini ME Karşınızda!

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

NESCAFÉ® Dolce Gusto® ailesinin en genç üyesi Mini Me'nin tasarımı eğlenceli, yaptığı iş çok ciddi. 2014 IF Tasarım ödüllü makine, sunduğu kahve lezzeti ile bir barista kadar yetenekli.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® ailesinin en yeni ve zıpır üyesi Mini Me, Nisan ayından itibaren satışa sunuluyor. Mini-Me NESCAFE Dolce Gusto ailesinin en küçük boyutlu ve en uygun fiyatlı  üyesi olma özelliğini de taşıyor. Mini Me eğlenceli tasarımıyla göz doldururken; sunduğu kahve lezzeti, makine performansı ve teknolojisiyle de deneyimli bir barista kadar yetenekli.  

15 bar basınç sistemi ile çalışan NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me'nin akıllı kapsülleri sayesinde kullanımı da çok kolay. Mini Me ile kahve dükkanlarında alıştığınız kahve çeşitlerine ve hatta daha fazlasına, sadece bir düğmeye basarak  saniyeler içinde ulaşmak mümkün. Üstelik bu marifetli barista, sizi   kahve makinesi ya da süt köpürtücü temizlemek, kahve çekirdeği öğütmek gibi sorunlarla uğraşmak zorunda da bırakmıyor.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me hem eğlenceli tasarımıyla göz dolduruyor, hem de yaptığı işi çok ciddiye alıyor.  Mini Me'nin sıra dışı tasarımı 2014 yılında dünyanın en prestijli uluslararası tasarım ödüllerinden olan IF Tasarım Ödülleri tarafından tescillendi. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me, İstanbul'daki Tefal mağazalarında, Boyner ve Teknosa mağazalarında, tefalshop.com.tr'de ve hepsiburada.com'da satışa sunuluyor.

https://www.facebook.com/NescafeDolceGustoTurkiye
https://twitter.com/dolcegustotr

#coffeeisnotjustblack 

#benimdolcegustom

#nescafedolcegusto

#dolcegustoandme