Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® ile Sevgilinize Kahve ve sıcak çikolata keyfini aynı anda yaşatın

Basın Bültenleri'ne Geri Dön
May 27, 2019

NESCAFÉ® Dolce Gusto® ile sevginizi gösterin...

Sevgilisine kahve ve çikolata kokulu romantizm hediye etmek isteyenlere özel bir seçenek sunan NESCAFÉ® Dolce Gusto® kahve makineleri, şık tasarımlı farklı renk ve modelleri ile de göz dolduruyor.

Sıradışı tasarımıyla öne çıkan ve 30'dan fazla sıcak ve soğuk içecek yapabilen NESCAFÉ® Dolce Gusto® kahve makineleri, kafelerde bulunan farklı lezzetleri istediğiniz zaman evinizde hazırlamanızı sağlıyor. NESCAFÉ® Dolce Gusto®'nun tek bir düğmesine basarak Americano'dan Latte'ye ve Espresso'ya farklı kahve çeşitlerini yapmak mümkün. Ayrıca NESCAFÉ® Dolce Gusto®'nun Chococino isimli yeni kapsülleriyle sıcak çikolata yapmak için de NESCAFÉ® Dolce Gusto®'nun tek bir düğmesine basmak yetiyor. Size de sevdiklerinizle geçecek romantik saatleri yaşamak kalıyor.

Kırmızı NESCAFÉ® Dolce Gusto® Melody ile sevgilinize aşkınızı gösterin

Aşkın, tutkunun rengi kırmızıyı kahve lezzeti ile buluşturan NESCAFÉ® Dolce Gusto® kahve makinesinin Melody modeli, Sevgililer Günü'nde aşkını lezzetli bir hediye ile şımartmak isteyenler için şık bir seçenek sunuyor.

Farklı renk seçenekleri isteyenler için ise NESCAFÉ® Dolce Gusto®'nun mat siyah renkteki Genio ve tasarım ödüllü titanyum renkteki Circolo modelleri de çekici alternatifler oluşturuyor.

Kahve seven sevgilinize sıcak çikolata keyfi de yaşatabilen kahve makinesi: NESCAFÉ® Dolce Gusto®...

Sadece NESCAFÉ® Dolce Gusto® Chococino kapsüllerini kullanarak sıcak çikolata da yapabilen NESCAFÉ® Dolce Gusto® kahve makinesi, Sevgililer Günü'nde aşkınızla beraber size romantik saatler yaşatacak.

Kahveniz saniyeler içinde hazır...

Sevdiklerinizle istediğiniz kahveyi keyifle içmek için kapsülü makineye yerleştirip düğmesine basmanın yeterli olduğu NESCAFÉ® Dolce Gusto®, gelişmiş teknolojisinin sağladığı profesyonel kahve makinelerinde uygulanan 15 barlık basıncı sayesinde bol köpüklü, çok lezzetli ve sıcacık bir kahveyi saniyeler içinde sunabiliyor. Sevdikleriniz, her çeşit içecek için uyguladığı ideal basınç ve uygun su sıcaklığı sayesinde ortaya çıkan farklı kahve kıvamlarına ve görüntülerine bayılacak.

NESCAFÉ® Dolce Gusto®

Unutulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkmak isteyenler NESCAFÉ® Dolce Gusto® kahve makinelerini İstanbul'da Tefal mağazalarında bulabilir, hepsiburada.com veya tefal.com.tr sitelerinden online sipariş verebilirler.

NESCAFÉ® Dolce Gusto®'nun Americano, Espresso intenso, Latte macchiato ve Chococino kapsüllerine Macro-Center'lardan, İstanbul'da Migros Caddebostan ve Migros Ataşehir'den ve Tefal mağazalarından ulaşabilirsiniz.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kahve makinelerinin fiyatları 499 TL'den başlıyor. Kahve makineleri için özel üretilen 16'lık kapsüllerin kutusu ise 19.90 TL.

Article Type