Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Nestlé DAMAK kampanyasının talihlileri MINI Cooper’larına kavuştu

“Kendini DAMAK ile ödüllendir” kampanyasınının çekilişi sonucunda kazanan üç talihli araçlarını teslim aldı.

Basın Bültenleri'ne Geri Dön
May 30, 2017

Türkiye’de çikolataseverleri antep fıstıklı çikolata ile tanıştıran Nestlé DAMAK, hayranlarını MINI Cooper ile ödüllendirdi. Kampanyaya başvuran 850 bin kişi arasında yapılan çekiliş sonucunda kazanan üç kişi MINI Cooper D 5 kapı dizel otomobil sahibi oldu.

Heyecanlı bekleyişin ardından yeni otomobillerini teslim alan talihliler hem duygusal hem de eğlenceli anlar yaşadı. Üç talihli, kendilerine MINI Cooper’ı getiren çekiliş hikayelerini şöyle anlattı:

Kocaeli’den Fatih Obuz: “Tadını çok beğendiğimiz için DAMAK’ın hep alırız. Bu defa annem almıştı. Kendisi yazıları okuyamadığı için kampanyaya benim katılmamı istedi. Annemin şansı sayesinde kazandığım için MINI Cooper’ı anneme hediye edeceğim.”

İstanbul’dan Elçin Dayışen: “Fıstıklı çikolata sevdiğim için genelde DAMAK tercih ediyorum ama ilk defa Nestlé’nin bir kampanyasına katıldım. Ödülün bana çıkacağını hiç düşünmemiştim. Kazandığımı öğrendiğimde büyük sürpriz oldu. Ödülü kazandığım gün, artık DAMAK ile ilgili en özel gündür benim için.”

İzmir’den Volkan Çağlayan: “Yurtdışından bir arkadaşıma Türkiye’den her türlü antep fıstıklı çikolatayı götürmüştüm. O en çok DAMAK’ı beğendi ve kampanyadan da o bahsetti. Bunun üzerine kampanyaya katıldım. Kazandığımı öğrendikten sonra bu arkadaşıma kargoyla 12 tane DAMAK yolladım.”

Kendilerini DAMAK ile ödüllendirerek MINI Cooper D 5 kapı dizel otomobil kazanan talihliler, teslimat töreni sonunda düşlerindeki yolculuğun anahtarını alarak yeni hikayelere doğru yola çıktı. 

Article Type