Sort by
Sort by

Nestlé Nesfit Samba Festivali’nde binlerce kişi eğlenirken forma girdi

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Türkiye'nin en çok tercih edilen kahvaltılık gevreği Nestlé Nesfit, "Samba ile Forma Gir" kampanyası ile Samba coşkusunu yaygınlaştırıyor. 4 Mayıs Pazar günü, İstanbul Caddebostan sahilinde Brezilya'nın ünlü samba dansçısı Nuno Fernandes'in katılımıyla gerçekleştirilen Nestlé Nesfit Samba Festivali'ne katılan binlerce kişi, eğlenirken forma girdi.

Nestlé Nesfit tam tahıllı gevrekler, "Samba ile Forma Gir' kampanyası ile egzersiz yapmayı eğlenceli hale getirmenin en iyi yollarından biri olan dansa odaklanıyor. Türkiye'nin en çok tercih edilen kahvaltılık gevreği Nestlé Nesfit, 4 Mayıs Pazar günü, 15.00-19.00 saatleri arasında Caddebostan sahilinde düzenlediği Samba Festivali ile binlerce kişiyi coşturdu. Herkesi sambayla forma girmeye davet eden Nestlé Nesfit'in Samba Festivali'nde, Brezilya'nın ünlü Samba dansçısı Nuno Fernandes'in düzenlediği dans atölyesi ve samba yürüyüşüne katılanlar, forma girmenin en ritmik yolunu öğrendiler. Sosyal medyada #Nesfitilesambahashtag'iyle paylaşılan renkli anlar ve çarpıcı fotoğraflar, festival coşkusunun daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağladı.

Lezzetten ödün vermeden forma girmek ve formda kalmak isteyenlere lezzetli ve besleyici bir kahvaltı seçeneği sunan Nestlé Nesfit'in, Samba Festivali ile dikkatleri üzerine çeken "Samba ile forma gir' kampanyasının sürprizleri devam ediyor. Kampanya kapsamında piyasaya sunulan Nestlé Nesfit ürün paketleri, hediye Samba Egzersiz VCD'si içeriyor. Nestle Nesfit'in hediye egzersiz programı, sadece 3 basit adımda bel ve karın bölgesinin daha sıkı, daha düzgün görünmesine yardımcı oluyor. "Dans' adı verilen ilk adımda, Nuno ile Samba yapanlar kalorilerden kurtulup kaslarını sıkılaştırabiliyor. "Düz Karın' adlı ikinci adım ise karın kaslarını güçlendirip daha düz bir karın için yapılması gereken egzersizlerden oluşuyor. Üçüncü adım "Doğru Beslenme'de ise pratik beslenme önerileri ve sağlıklı yemek tarifleri yer alıyor.

www.nesfit.com.tr

www.facebook.com/nestlenesfit.tr