Sort by
Sort by

Nestlé® NESFIT® “Yeni Bir Sen” Programı İle Yaza Hazır Olun, Koton’dan Yeni Bir Gardırop Kazanma Şansı Yakalayın

Basın Bültenleri'ne Geri Dön
NESFIT– Koton işbirliğindeki “Yeni Bir Sen” programına katılacak10 kişi Koton’dan kazanacakları 1500 TL’lik hediye çeki ile Koton’un stil ve trend danışmanları eşliğinde gardırobunu yenileme şansı yakalayacak.

Yaza yaklaşırken yaza hazır olmak her zamankinden de önemli. Nestle NESFIT tam tahıllı içeriği, vitaminleri ve enfes lezzetininyanısıra başlattığı “Yeni Bir Sen” programı ile hem yazahazırlayacak hem de iyi bir yaşam için öneriler sunacak. 1 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında www.facebook.com/nestlenesfit.tr adresinegirenler, “Yeni Bir Sen” programı kapsamında dengeli beslenme, saç ve cilt bakımı, moda ve stil gibi konularda pek çokipucunubir arada bulacaklar.

Türkiye’nin en çok tercih edilen kahvaltılık gevrekleri Nestlé NESFIT TamTahıllı Kahvaltılık Gevrekler’in, 1 Mayıs’tan itibaren başlayacak bir dizi etkinliği içeren “YeniBir Sen Programı” her zaman her yerde uygulanabilecek. Kadınların “yeni bir sen” olmalarını sağlayacak olan kampanya sağlıklı beslenme ve kolaylıkla yapılabilecek egzersizleri de içeriyor. Ve bütün buçabanın bir ödülü olacak: Koton’dan yepyeni bir gardrop!

Program çerçevesinde Koton ile işbirliği yapan NESFIT, 1 Mayıs - 19 Temmuz tarihleri arasında devam edecek kampanya ile katılan 10 kişiye Koton’dan 1500 TL’likhediye çeki ve Koton’un stil ve trend danışmanları ile beraberstilini belirleme olanağı sunuyor. Milli Piyango İdaresi gözetiminde 19 Temmuz 2013 tarihinde gerçekleştirilecek çekilişe başvurmak için NEFIT Tam Tahıllı Kahvaltılık Gevrek paketlerinden çıkacak numaraları 5818’e SMS atmak veya www.facebook.com/nestlenesfit.tr adresine girmek yeterli olacak.

Lezzetlive besleyici bir kahvaltı seçeneği sunan NESFIT’in “Yeni BirSen” programı kapsamında ayrıca, Haziran ayıboyunca her hafta Facebook üzerinden gerçekleştirilecek çekilişlerde katılımcılar, NESFIT ürünleri ve Koton’dan hediye kazanma şansı dayakalayabilecekler.

Yazaylarına girmeden NESFIT’in “Yeni Bir Sen” programınakatılın, gardırobunuzu Koton’un stil ve trend danışmanları ile birlikte Koton’dan yenileme şansını, NESFIT ve Koton’dan hediyeler kazanma fırsatını yakalayın!

Nestlé NESFIT tam tahıllı kahvaltılık gevreklerle dengeli bir beslenme için:

Sabah kahvaltısında seçeceğiniz bir NESFIT tam tahıllı gevreği yağsız süt ilave ederek tüketmeniz yeterli. Diğer öğünlerde ise, az yağlı yoğurt, sebze yemeği ya da salata, ızgara et, tavuk veya balıktan tercih ettiğiniz birini tam tahıllı ekmek ile tüketebilirsiniz. Böylece 4 temel besin grubunu da dengeli birşekilde almış ve sağlıklı beslenmiş olursunuz. Ayrıca mümkün olduğunca egzersiz yapmaya, ara öğünlerde meyve yemeye ve bol bolsıvı tüketmeye özen gösterin.

www.nesfit.com.tr www.facebook.com/nestlenesfit.tr