Sort by
Sort by

NESCAFÉ® Dolce Gusto® şimdi Türkiye'de

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Sıradışı tasarımıyla öne çıkan ve 30'dan fazla sıcak ve soğuk içecek yapabilen NESCAFÉ® Dolce Gusto® kahve makineleri, kafelerde bulduğunuz farklı lezzetleri, istediğiniz an evinizde yapabilme olanağı sunuyor. Kavrulmuş ve çekilmiş %100 Arabica kahve çekirdeklerinden üretilen akıllı kapsülleri makineye yerleştirin, düğmeye basın, tercihinize göre sıcak - soğuk içeceğiniz hazır.

NESTLE tarafından geliştirilen NESCAFÉ® DOLCE GUSTO®, Krups işbirliği ile üç farklı modelini 60 ülkeden sonra Türkiye'de satışa sunuyor. Renkli dünyasıyla kahveseverlerin vazgeçilmezi haline dönüşecek NESCAFÉ® Dolce Gusto® ile Americano'dan Latte'ye, Cappuccino'dan Espresso'ya farklı kahve çeşitlerini ve Chococino ile sıcak çikolatayı tek bir düğmeye basarak yapabilirsiniz.

Akıllı kapsüller, muhteşem lezzetler...

İstediğiniz kahveyi hazırlamak için kapsülü makineye yerleştirip düğmesine basmanın yeterli olduğu NESCAFÉ® Dolce Gusto®, gelişmiş teknolojisinin sağladığı profesyonel kahve makinelerinde uygulanan 15 barlık basıncı sayesinde bol köpüklü, çok lezzetli ve sıcacık bir kahveyi saniyeler içinde sunabiliyor. Her çeşit içecek için uyguladığı ideal basınç ve uygun su sıcaklığı sayesinde farklı çeşitteki kahve kıvamlarına ve görüntülerine bayılacaksınız. NESCAFÉ® Dolce Gusto®'nun dikkat çeken bir diğer pratik özelliği ise her hazırlanıştan sonra makineyi temizlemenize gerek kalmaması. Her çeşit içeceği arka arkaya bile yapabileceğiniz makinede sütlü veya sütsüz içeceğinizi sadece kapsülleri kullanarak hazırlayabilirsiniz.

Teknoloji ile tasarımın mükemmel birleşimi...

NESTLE tarafından geliştirilen ve KRUPS işbirliği ile satışa sunulan enerji dostu, teknolojisi harikası, kahve tutkunlarına farklı lezzetteki kahveleri evlerinde de hazırlama olanağı sunan, kullanımı pratik NESCAFÉ® Dolce Gusto® kahve makinelerinin çok neşeli, sıradışı bir tasarımı var. Türk tüketicisine ilk aşamada mat siyah renkte Genio 2 Flow Stop, kırmızı renkte Melody 3 Flow Stop ve 2010 yılında IF tasarım ödülü alan titanyum renkteki Circolo Flow Stop olarak 3 seçenekle sunulan NESCAFÉ® Dolce Gusto®, günün 24 saatinde evde farklı kahve çeşitlerinin keyfini çıkarmak isteyenlerin mutfaklarında şimdiden yerini aldı.

30'dan fazla kahve ve sıcak/soğuk içecek...

Sıcak ve soğuk 30'dan fazla içecek alternatifini yapabileceğiniz NESCAFÉ® Dolce Gusto®, öncelikle Türkiye'de kahve tutkunlarının en çok tercih ettikleri Americano, Latte Macchiato ve Espresso kahve çeşitleri ve Chococino sıcak çikolata ile piyasaya girecek. 16'lık paketlerde tüketiciye sunulan NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsülleri farklı çeşitleriyle de önümüzdeki dönemde kahveseverlerle buluşacak.

Yaklaşan yılbaşı için keyifli bir hediye seçeneği sunan NESCAFÉ® Dolce Gusto® kahve makineleri ve kapsüllerini ilk aşamada İstanbul'da Tefal mağazalarında, Macro-Center'larda, Darty ve Boyner'lerde bulabilirsiniz. NESCAFÉ® Dolce Gusto® Makinelerin fiyatları tasarımına göre 499 TL'den başlayan fiyatlarla piyasaya sunuldu. Kahve makineleri için özel üretilen 16'lık kapsüllerin kutusu ise 19.90 TL.