Sort by
Sort by

Nestlé’den yeni bir ürün: "Nestlé Cappuccino & Çikolatalı Çıtır Müsli"

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Cappuccino tadı ve çikolata parçacıklarından oluşan yepyeni lezzetiyle “Nestlé Cappuccino & Çikolatalı Çıtır Müsli” raflardaki yerini aldı.

Nestlé, içerisindeki yüksek lif oranıyla günlük enerjinizi karşılamaya yardımcı birbirinden lezzetli kahvaltılık gevreklerine bir yenisi daha ekledi. Türkiye’nin en çok tercih edilen kahvaltılık gevrekleri Nestlé Tam Tahıllı Kahvaltılık Gevrekler serisi, ailesinin en yeni ve gurme üyesi “Nestlé Cappuccino & Çikolatalı Çıtır Müsli”yi tüketicilerin beğenisine sundu.

Bir İtalyan klasiği olan cappuccino tadı ve çikolata parçalarının nefis birleşimi ile günlük enerji ihtiyacınızı karşılarken kendinizi şımartmanız artık mümkün! Adeta bir gurme lezzeti yaşatacak olan bu çok özel kahvaltılık gevrek ile dengeli beslenmek sizin için gerçek bir hazza dönüşecek. Çok özel lezzeti ile yerken zevk alacağınız “Nestlé Cappuccino & Çikolatalı Çıtır Müsli” ile güne iyi bir başlangıç yapabileceksiniz.

Yüksek lif oranına sahip “Nestlé Cappuccino & Çikolatalı Çıtır Müsli”nin içeriğinde yer alan bitter ve beyaz çikolatalı gevrekler, çıtır granola, kıtır yulaf taneleri ve cappuccino aromalı buğday gevrekleri bir araya gelerek sizlere unutulmaz bir kahvaltı deneyimi yaşatacak. Siz de dengeli beslenmenin yeni lezzetli yolunu denerken; tam tahıllı Nestlé Cappuccino & Çikolatalı Çıtır Müsli ile kendinizi şımartarak günün keyfini çıkarmaya hazır olun. “Nestlé Cappuccino & Çikolatalı Çıtır Müsli”yi 260gr’lık paketlerde orta ve büyük ölçekli tüm süper marketlerde bulabilirsiniz.