Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Nestlé’nin 1927 Özel Serisi’nin son üyesi: Yeni Nestlé CLASSIC 1927 “Spesiyal”

Basın Bültenleri'ne Geri Dön
Eki 08, 2015
Özenle seçilen kakao çekirdekleriyle Nestlé'nin bir asırlık çikolata uzmanlığının birlikte harmanlandığı Nestlé "1927 Özel Serisi"ne eşsiz iki gofret eklendi. Yeni “Nestlé CLASSIC 1927 Spesiyal Gofret”, sütlü ve %60 kakaolu bitter olmak üzere iki farklı çeşidiyle, özel Nestlé çikolatası, enfes fındık kreması, çıtır gofret yaprakları ve yılların özeniyle benzersiz bir gofret deneyimi sunuyor.

Çikolata uzmanı Nestlé, 1927 Özel Seri’nin yeni lezzeti “Nestlé CLASSIC 1927 Spesiyal Gofret”i Türkiye'de ürettiği ilk çikolatanın anısına geliştirdiği tablet çikolataların devamı olarak gofretseverlerin beğenisine sunuyor.

Nestlé’nin 1927 Özel Serisi’nin yeni üyesi olan Nestlé CLASSIC 1927 Spesiyal, sütlü ve %60 kakaolu bitter olmak üzere iki farklı çeşidiyle, enfes fındık kreması, çıtır gofret yaprakları, ambalaj tasarımı ve yılların özeniyle benzersiz bir gofret deneyimi sunuyor.

Nestlé’nin çikolata sanatındaki uzmanlığıyla yarattığı Nestlé CLASSIC 1927 Spesiyal Gofret, yepyeni lezzetiyle gofretseverlerin yeni vazgeçilmezi olacak.


Article Type