Sort results by
Sort results by

2 Yeni NESCAFÉ Xpress Raflarda Yerini Aldı

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Soğuk kahvesini şekersiz sevenlere müjde:

NESCAFÉ uzmanlığıyla geliştirilen şeker ilavesiz ve tatlandırıcısız yeni soğuk kahve ailesi kahveseverlerle buluşuyor. Kahvesini sütlü sevenlere Şeker İlavesiz ve Tatlandırıcısız NESCAFÉ Xpress Café Latte, sade sevenlere Şeker İlavesiz ve Tatlandırıcısız NESCAFÉ Xpress Americano...

Soğuk kahve pazarının öncüsü ve lideri NESCAFÉ Xpress, şeker ilavesiz ve düşük kalorili yeni ürünleriyle, kahveseverlere sıcak yaz günlerinde canlandırıcı ve serinletici iki alternatif sunuyor.

NESCAFÉ uzmanlığıyla, farklı damak tatlarına hitap etmek üzere geliştirilen yeni NESCAFÉ Xpress’ler hem sütlü hem de sade kahve sevenlerin beklentilerini karşılıyor. Kahvesini sütlü sevenler Şeker İlavesiz ve Tatlandırıcısız NESCAFÉ Xpress Café Latte ile enerjilerini tazelerken, sade sevenler Şeker İlavesiz ve Tatlandırıcısız NESCAFÉ Xpress Americano ile günlerine zindelik katıyor.

NESCAFÉ Xpress’in yeni soğuk kahve ailesi düşük kalorili olmasıyla da dikkat çekiyor. Sütlü NESCAFÉ Xpress Café Latte 65, Americano ise yalnızca 20 kalori.

NESCAFÉ Hakkında

NESCAFÉ’nin hikayesi, 1930 yılında Brezilya Hükümeti’nin Nestlé’ye başvurması ile başladı. Nestlé’nin mucitlerinden Max Morgenthaler, ekibiyle, kahvenin doğallığını koruyarak sadece su eklenmesiyle kaliteli bir fincan kahve yapabilmenin yolunu aradı. İsviçre laboratuarlarında tam 8 yıl süren uzun araştırmalar sonunda cevabı buldular. Bu yeni ürüne “Nestlé” ve “Café” kelimelerinin birleşmesinden oluşan “Nescafé” ismi verildi. İlk defa 1938’de İsviçre’de satışa sunulan NESCAFÉ, bugün dünyada 150’den fazla ülkede satılıyor ve her saniyede 5500 fincandan fazla NESCAFÉ içiliyor. Sürekli gelişen yenilikçi teknoloji ile özenle seçilmiş kahve çekirdeklerinden üretilen NESCAFÉ, Türkiye’de ve dünyada milyonlarca tüketicinin ilk tercihi. Türkiye’de çözünebilir kahve pazarının lider markası olan NESCAFÉ; NESCAFÉ Gold, NESCAFÉ 3ü1 Arada, NESCAFÉ Xpress, NESCAFÉ Classic ve daha pek çok ürünü ve NESCAFÉ Dolce Gusto gibi yenilikçi kahve makine sistemlerinin yanı sıra ev dışı tüketime özel NESCAFÉ Milano ve NESCAFÉ Alegria profesyonel çözümleri ile milyonlarca tüketiciye eşsiz bir kahve deneyimi sunuyor.

Bilgi için:

Mehtap Çakıroğlu Kaynak
Ogilvy Public Relations
[email protected] 
+90 530 5807418