Sort by
Sort by

Nestlé Professional Hijyen Tedbirlerini Uyguluyor

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

 

nestle professional operasyon merkezi hijyen önlemleri.png

Nestlé’nin ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren uzman iş birimi Nestlé Professional, kahve makineleri operasyonu için  COVID-19 sürecine özel olarak belirlenmiş hijyen tedbirleriyle uyumlu bir şekilde faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye Operasyon Merkezi’nde üst düzey önlemler alan Nestlé Professional, her zaman olduğu gibi COVID-19 sürecinde de müşterilerini güvenilir ürünlerle buluşturmaya devam ediyor.

#SizinİçinAçığız sloganıyla çalışmalarını sürdüren Nestlé Professional’da kahve makineleri operasyonu için tedbirler hassasiyetle uygulanıyor, çalışanların sağlığına maksimum özen gösteriliyor. Nestlé Professional Türkiye Operasyon Merkezi, yetkili kurumların mevzuatları doğrultusunda en iyi yöntemlerle temizleniyor.  

Operasyon Merkezi’ne girişte temassız ateş ölçer ile tüm çalışanların ateşi ölçülüyor. Nestlé Professional çalışanlarına düzenli olarak COVID-19 önlemleri de dahil olacak şekilde hijyen eğitimleri veriliyor. Düzenli olarak dezenfekte edilen Operasyon Merkezi’nin sterilizasyonu, her gece UV ışınları ile sağlanıyor. Çalışmalarını hassasiyetle sürdüren Nestlé Professional’da tüm içecek çözümleri müşterilere teslim edilmeden önce detaylı olarak dezenfekte ediliyor. Müşterilerine yaratıcı, karlı ve ‘daha iyi çözümler’ sunan Nestlé Professional, Operasyon Merkezi’nde aldığı hijyen önlemleriyle çalışmalarını sürdürüyor.

Nestlé Professional hakkında

Nestlé Professional, 150 yılı aşkın süredir dünyada, 114 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren, lider beslenme, sağlık ve iyi yaşam şirketi Nestlé’nin, ev dışı tüketim sektöründeki uzman olarak çalışmakta olan iş birimidir. Ev dışı tüketim sektörü, restoran, otel, kafe, kantin, ofis ve sinema gibi tüketicilerin yerinde ürün tükettiği, Türkiye’nin ve dünyanın en hızlı büyüyen pazarlarından bir tanesidir. Nestlé Professional bu pazarda, var olduğu ürün kategorileri için, müşterilerine yaratıcı, karlı ve ‘daha iyi çözümler’ sunarak, toplam çözüm ortağı olmak ve pazarı büyütmek tutkusuyla 20 seneyi aşkın süredir hizmet vermektedir. Nestlé Professional, NESCAFÉ marka çatısı altında kahve içecek çözümleri ve MAGGI, DOCELLO, NESTLÉ, CHOKELLA marka çatıları altında yiyecek çözümleriyle pazarda yer almaktadır. Nestlé Professional, tüm bu kategorilerle toplam ev dışı tüketim sektöründe lider konumdaki firmalardan bir tanesidir.

Ayrıntılı bilgi için:

Güliz Şengüler / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 / 0530 384 62 78

[email protected]

nestle professional operasyon merkezi hijyen önlemleri2.png