Sort by
Sort by

Spongebob ve Nestlé Nesquik Kahvaltılık Gevrekler

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

1anesquik.jpg

Spongebob ve Nestlé® Nesquik® kahvaltılık gevrekler ile harekete geçmeye hazır olun!

Yaz tatilinin sona ermesi ve okulların açılmasıyla birlikte çocuklar daha erken saatlerde uyanıyor. Kimi zaman yataktan geç kalkarak kahvaltıya ayıracağı zamanı uyuyarak değerlendirmek isteyen ya da iştahsız olan çocuklar, günün en önemli öğünü kahvaltıyı atlayabiliyorlar. Ancak uzmanlar, dengeli bir kahvaltıyla güne başlamanın, daha sağlıklı ve başarılı bir hayat yolunda atılması gereken büyük bir adım olduğunu ortaya koyuyor.

Nestlé® Nesquik® kahvaltılık gevrekler olarak çocukların aktif bir hayat sürmesini destekliyoruz. Nestlé® Nesquik® kahvaltılık gevrekler, Spongebob futbol oyuncağı ile çocuklara futbol heyecanı yaşatıyor. Çocuklar hem yeteneklerini geliştiriyorlar, hem de daha fazla hareket ediyorlar. Nestlé® Nesquik® tam tahıllı içeriği ile de çocukların güne sağlıklı, aktif ve zinde bir başlangıç yapmalarını sağlıyor.

2akahvalti.jpg

Çocuklara günün en önemli öğünü kahvaltıyı sevdiren Nestlé Nesquik kahvaltılık gevreklerin hediyesi Spongebob futbol oyuncağı kahvaltıları daha da neşeli hale getiriyor. Çok sevilen Spongebob karakteri Nesquik paketlerinde çocuklarla buluşuyor.

1anq.jpg

Spongebob oyuncakları, Nesquik kahvaltılık gevrekler paketlerinde!

Nestlé Nesquik kahvaltılık gevrek 500g, Çokokare ve Duo paketlerinde yer alan Spongebob futbol oyuncakları ile çocuklar hem lezzete hem de eğlenceye doyacaklar. Nestlé Nesquik’in hediyesi Spongebob futbol oyuncaklarının üç farklı çeşidi bulunuyor. Çocuklar futbol oyuncağını dizleriyle, ayaklarıyla sektirip, havada tutmaya çalışarak futbol heyecanını yaşayacaklar.

Çocukların sağlıklı gelişimi için kahvaltı çok önemli ve vazgeçilmez bir öğün. Çocukların sağlıklı büyümesine ve dengeli beslenmesine yardımcı olan Nesquik kahvaltılık gevrekler lezzeti, karşı konulmaz tadıyla çocukların en çok sevdikleri kahvaltı seçeneklerinin başında geliyor. 7 vitamin ve mineral içeren formülüyle Nestlé Nesquik, vücudun demir, kalsiyum ve çocuklar için D vitamini ihtiyacının karşılanmasına yardımcı oluyor. Tam buğdayla üretilen ve iyi bir tam tahıl kaynağı olan Nestlé Nesquik kahvaltılık gevreklerin bir porsiyonundaki kalsiyum günlük alınması gereken miktarın %18’ini (sütsüz), D vitamininin ise %19’unu karşılıyor. Nestlé Nesquik tam tahıllı içeriği ile de çocukların güne besleyici ve lezzetli bir kahvaltı ile başlangıç yapmalarını, okulda ve sporda kendilerini harika hissetmelerini sağlıyor.

Nestlé Nesquik ve hediyesi Spongebob futbol oyuncağı ile kahvaltılar hem besleyici hem lezzetli hem de çok eğlenceli…

1akahvalti.jpg