Sort results by
Sort results by

NESQUIK'ten Tüm Çocuklara Hayallerini Renklendir Paketi

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Türkiye’nin ilk boyanabilir paketleri ile çocuğunuz hayallerini renklendirsin!

NESQUIK tüm çocuklara #HayalleriniRenklendir diyor

NESQUIK kahvaltılık gevrekler, boyanabilir kaseden sonra şimdi de boyanabilir paketlerle çocukların yaratıcılık ve hayal gücü potansiyelini keşfetmesine destek oluyor! Türkiye’de bir ilk olan ve evde ailecek keyifli vakit geçirme alternatifi sunan boyanabilir paketlerle çocuklar, kendi tasarımlarını ortaya koyuyor!

Türkiye’nin ilk ve tek boyanabilir kahvaltılık gevrek paketlerinde deniz, doğa, meslek ve seyahat olmak üzere 4 farklı tema bulunuyor. Çocuklar bu temaları dilediği gibi renklendirerek kendi özel koleksiyonlarını oluşturabiliyor! Üstelik kendi isimleriyle birlikte en yakın arkadaşlarının isimlerini de isim bölmesine yazarak paketlerini kişiselleştirebiliyor.

NESQUIK kahvaltılık gevrekler, çocukların güne besleyici, lezzetli ve eğlenceli bir kahvaltı ile başlangıç yapmalarını sağlıyor. Boyanabilir NESQUIK kahvaltılık gevrek paketleri, Facebook, Instagram ve YouTube kanallarında yayınlanan dijital kampanya ile çocuklarla buluşuyor!

Nestlé Hakkında:

Dünyanın lider beslenme, sağlık ve iyi yaşam şirketi Nestlé’nin temelleri 1866 yılında İsviçre’nin Vevey kasabasında atılır. Şirketin kurucusu Henri Nestlé dünyanın ilk hazır bebek mamasını geliştirir. “Farine Lactée” adı verilen süt bazlı bebek maması olan bu ilk Nestlé ürünü, şirketin insanı ve sağlığı her şartta öncelikli tutma, bilimsel araştırma kalite, güven, gibi temel değerlerinin de bir sembolü olur. Nestlé,  150 yılı aşkın bir sürede  yeni ürünler, yeni kategoriler ile istikrarlı bir şekilde büyümüş ve dünya gıda ve beslenme sektörünün lideri haline gelmiştir. Bugün Nestlé 400’den fazla fabrikası 323,000 çalışanı ile dünyanın neredeyse tüm ülkelerinde faaliyet göstermektedir. 4 kıtada 30 merkezde 5000 kişilik bir ekiple AR-GE çalışmaları yürüten Nestlé ve  AR-GE’ye her yıl yaptığı 1,7 milyar İsviçre Frangının üzerindeki yatırımla araştırma geliştirme konusunda da gıda firmaları arasında lider konumdadır. 1909 yılında,  ülkemize giren Nestlé, Türkiye’nin en köklü gıda firmalarındandır.  1927’de Türkiye’deki ilk çikolata fabrikasını kurarak üretime başlayan Nestlé,  bugün 10 kategoride 800‘ün üzerinde  ürünü ve 50 markasıyla faaliyet göstermektedir. Üretimini Bursa Karacabey ve Bursa Kestel’deki fabrikalarında gerçekleştiren Nestlé, Türkiye’de satılmakta olan ürünlerinin %92’sini Türkiye’de  üretmektedir. 114 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Nestlé bugün 3000  kişiye doğrudan, 7000’in üzerinde kişiye  dolaylı olarak istihdam sağlamaktadır. Nestlé, Türkiye’deki üretim üssünden başta Ortadoğu ve Kuzey Afrika olmak üzere bölge ülkelerine ihracat gerçekleştirmektedir.

www.nestle.com.tr |www.facebook.com/NestleTurkiye

Detaylı bilgi için:
Tutku Saraç / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85 / [email protected]