Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Yeni yıla hafif başlamanın lezzetli yolu: Nestlé® NESFIT® Ballı & Bademli

Basın Bültenleri'ne Geri Dön
Oca 13, 2015
Yeni yılda forma girmek ya da formunu korumak isteyenler için düşük kalorili, lezzetli, besleyici bir kahvaltı seçeneği olarak dikkat çeken Nestlé® NESFIT® Ballı & Bademli tam tahıllı kahvaltılık gevrekleri için çekilen reklam filmi televizyonlarda yayınlanmaya başladı. Filmde aktif, dinamik ve formda sürdürülen bir hayatı simgeleyen çekici tasarımıyla görülen Nestlé® NESFIT®Ballı & Bademli paketi eşliğinde dış ses, ürünün zengin kalsiyum kaynağı ve 7 ayrı vitamin içeriğiyle besleyici yönüne vurgu yapıyor.

Reklam filminde genç ve güzel bir kadın Nestlé® NESFIT® Ballı & Bademli gevreklerini yerken yüz ifadesi aldığı lezzeti izleyiciye hissettiriyor. Hemen ardından genç kadın, aynada gayet formunda olan vücudundan duyduğu mutlulukla dans ederken görülüyor.

Badem, bal ve tam tahıllı kıtır gevreklerden oluşan Nestlé® NESFIT® Ballı & Bademli’nin “yeni yıla hafif başlamanın lezzetli yolu” olduğu vurgulandığı reklamın sonunda, 1 Ocak tarihli “bugün başlıyorum” notu bulunan bir post it görülüyor. Bu da yeni yılda kadınların, Nestlé® NESFIT® Ballı & Bademli tam tahıllı kahvaltılık gevrekleri sayesinde, kendilerine verdikleri form tutma sözünü kolayca tutacakları mesajını iletiyor.

www.nesfit.com.tr | www.facebook.com/nestlenesfit.tr

Article Type