Sort by
Sort by

Friskies’in Türkiye’deki İlk Reklam Filmi Yayınlandı!

Friskies
Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Nestlé Purina PetCare ailemizin üyesi Friskies, Türkiye’deki ilk reklam filmini yayınladı. “Kediler insan değildir, kendi mamalarına ihtiyaç duyarlar!” sloganıyla yayınlanan reklam filmi; kedilerin kendilerine uygun besin değerlerine sahip mamalarla beslenmesinin, kaliteli bir yaşam sürmeleri için en önemli faktörlerden biri olduğunu vurguluyor.

80 yılı aşkın bir süredir evcil hayvanlara sağlıklı bir hayat sunmak için inovatif ürünler geliştiren Nestlé Purina PetCare ailemizin üyelerinden Friskies, Türkiye’deki ilk reklam filmiyle hayvanseverlere seslendi. Filmde, kedilerin sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerinin beslenme şekillerine bağlı olduğunun, kedi mamasındaki besleyici değerlerin ev yemeğinde olmadığının ve kedilerin kendi mamaları ile beslenmeleri gerektiğinin altı çiziliyor.

Sokaktaki dostlarımızın da kaliteli yaşam sürmesine dikkat çeken Friskies, yaş ve kuru mama ürünleriyle hem evdeki hem sokaktaki dostlarımızın uygun besinlerle kaliteli bir yaşam sürmelerine destek oluyor. Purina uzmanları tarafından geliştirilen %100 tam ve dengeli besin sunan Friskies’in A vitamini ve Taurin içeren formülü de reklam filminde değinilen bir diğer nokta olarak öne çıkıyor. İçeriğindeki vitaminler sayesinde kedilerin bağışıklık sistemini ve cilt sağlığını destekleyen Friskies, Taurin sayesinde de net ve sağlıklı görüşe yardımcı oluyor.