Sort by
Sort by

Bize Ulaşın

 

Bize mesaj bırakın

*Doldurulması zorunlu alan

Selected Options

Bizimle bugün hangi konu hakkında iletişim kurmak istersiniz?
Aşağıdan bir seçenek belirleyin

İpucu: En kısa sürede tüm e-postalara geri dönmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak isteğiniz ise acil ise lütfen yerel tüketici hizmetleri ekibimizi arayın. Ancak talebiniz acil ise lütfen yerel tüketici hizmetleri ekibini aramak için dünya çapındaki Nestlé numaraları rehberimizden ilgili numaraya ulaşın.

İpucu: En kısa sürede size dönüş yapmak için elimizden geleni yapacağız. Ancak talebiniz acil ise lütfen yerel tüketici hizmetleri ekibini aramak için Dünya çapında Nestlé numaraları rehberimizden ilgili numaraya ulaşın.

İpucu: Elimizden geldiğince hızlı bir şekilde size dönüş yapacağız. İsteğiniz acil ise, lütfen telefonlarımızdan birini arayın. Yatırımcı İlişkileri ekibi.

Gizlilik bildirimi: Kişisel verilerinizi Gizlilik Bildiriminde belirtildiği şekilde işliyoruz.

İpucu: Değerli tüketicimiz, şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan memnuniyet duyuyoruz. Mesajınıza en kısa sürede dönüş yapacağımızı bildirir, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. İsteğiniz acil ise lütfen Nestlé Merkez ofisimize +90 2123296000 numarasından ulaşın. Kurumsal Medya İlişkileri ekibi.

İpucu: Değerli aday, şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Mesajınıza en kısa sürede dönüş yapacağımızı bildirir, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Dilerseniz iş arama sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Dosya yükleme sınır 4MB
Upload requirements

Teşekkürler. Sizinle hangi yoldan iletişime geçmemizi tercih edersiniz?

Contact Details

CAPTCHA