Sort by
Sort by

 

İlham Dolu Yiyecek ve İçecek Çözümlerimiz

Nestlé Professional ile restorantlardan yeni nesil kahve dükkânlarına, okul kafeteryalarından otel lobilerine ev dışı tüketim işletmecilerini heyecanlandıran yiyecek ve içecek çözümleri sunuyoruz. Uzmanlığımız ve desteğimizle, müşterilerimiz için daha fazla seçenek ve taleplerini keşfetmek üzere yaratıcı bir şekilde çalışıyor, onlar için en doğru çözümleri üretiyoruz. 

 


 

Kahve Markalarımız

 

Güvenilir marka portföyümüz, 150 yıllık deneyim ve AR-GE ağı ile destekleniyor. Mükemmel kahveden, en sevilen tatlıları popüler yapan gizli malzemelere kadar her porsiyonda müşterilerimizi memnun etmeye devam ediyoruz.

Deneyimli ekibimiz yeni kombinasyonlar ve lezzet duyuları yaratmaya devam ediyor. Bu sayede menülerinize daha fazlasını sunma fırsatını yakalayabiliyoruz. İyi beslen,iyi yaşa vizyonumuza uygun, sorumlu uygulamalar ile harika lezzetler sunmaya yardımcı oluyoruz.

 


 

İçecekler

Kahve makinelerimiz ve içecek çözümlerimiz, müşterilerinize her zaman kaliteli kahveyi sunmanıza destek oluyor.Müşterilerinizin ihtiyaçlarına özel her bardakta aynı kalite ve lezzeti sunmanıza yardımcı olur.

Barista elinde bir fincan kahve tutuyor
Baristalar kahve yapıyor
Çikolata Uzmanlığı

100 yılı aşkın çikolata uzmanlığımız ve üstün reçetelerimiz ile geliştirdiğimiz Nestlé Çikolata ve Nestlé Krema ürünlerimizin bulunduğu portföyümüz ve Ev dışı uzmanlığımızla, verimliliğinize katkıda bulunan yöntemler sunuyoruz.  

Malzemelerimiz, tariflerimiz ve mevsimlik menülerimiz, müşterilerinizin değişken damak zevklerinden ilham alıyor; şeflerimiz ve mutfak uzmanlarımız tarafından özenle geliştiriliyor. 

Yüksek kaliteli toptan süt ürünleri, şekerleme ve tuzlu çeşitlere yönelik odağımız, kahvaltı, brunch, öğle yemeği, akşam yemeği veya paket servis olsun, her porsiyonda lezzetli tabaklar sunabileceğiniz anlamına geliyor.

Şef yemek hazırlıyor
Barista, kaba kahve ekliyor
Elinde tablet olan şef
Elinde tablet olan şef
Elinde tablet olan şef

 

Coffee Mate

Coffee Mate, 60 yılı aşkın süredir kahve ritüellerini zenginleştiriyor. Eşsiz lezzetleri ve kadifemsi pürüzsüz dokusuyla, her tüketiciyi memnun edecek unutulmaz lezzet ve mükemmel kıvam sunar.

 


 

WE PROUDLY SERVE STARBUCKS®

Ofisiniz, oteliniz veya işletmeniz için premium içecek çözümleri.

Starbucks®’ın marka misyonu, "İnsan ruhuna ilham vermek, bir kişi, bir bardak ve bir topluluk" için çabalamaktan geçiyor. Starbucks®'ı tanımlayan benzersiz marka değerlerinden yararlanan bu misyon, tüketicilerin tanıdığı ve sevdiği bir içecek deneyiminin sunulmasıyla destekleniyor. 

We Proudly Serve Starbucks® Programı ile Starbucks® misyonunu yerine getirerek içecek çözümlerinizi üst seviyeye çıkarabilir işletmelerinizdeki  tüketicilerin kahve deneyimini artırabilirsiniz. 

İşletmenize Özel Çözümler

Starbucks® mağazalarındaki ile aynı %100 Arabica çekirdeklerine sahip kahvemiz, yaptığımız her şeyin kalbinde yer almakta. Müşterileriniz Starbucks® imzalı Dark Espresso Roast’un tadını çıkarabilir veya favori kahveleri için daha yumuşak içimli Starbucks® Blonde Roast’u tercih edebilir.

Served Çözümü

Cappuccino ve caffè latte gibi espresso bazlı klasiklerden buzlu kahvelere, sıcak çikolatadan spesiyallere favori Starbucks® içeceklerini sunabilmeniz için baristalarınızı eğitiyoruz. 

Short, Tall ve Grande çözümlerimiz işletmenize, modern bir temel içecek seçkisinden geniş bir sıcak ve soğuk seçkisine kadar tüm seçenekleri sunar. İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz ürün, ekipman ve desteği içeren bir çözüm seçebilirsiniz.

Self-Serve Çözümü

We Proudly Serve Starbucks® premium self-serve çözümümüz ile işletmelerinizdeki kahve deneyimini üst seviyeye çıkartın. Çağın en yüksek teknolojisi ve kullanıcı dostu ekipmanlarıyla hazırlanan Starbucks®’ın sevilen lezzetlerini işletmenizde sunabilirsiniz. Self-Serve çözümümüz, ücretsiz satış veya kart ile ödeme seçenekleri ile farklı taleplere uyum sağlayabilmektedir. 

Filtre Kahve Çözümü

Starbucks® Pike Place Roast ile demlenmiş filtre kahvemiz, işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz hacimlerde farklı formattaki ekipmanlarda servis edilebilmektedir. Termoslar ve tüketim noktalarındaki marka uygulamaları ile toplantı ve etkinlikler için oldukça ideal bir çözümdür.

Çiftçileri ve Yaşadığımız Gezegeni Destekliyoruz

Starbucks®, Kahve ve Çiftçi Sermayesi (C.A.F.E.) Uygulama yönergelerine uygun olarak üretilen, %100 etik kaynaklardan elde edilen kahveye kendini adamıştır. Çiftçi destek merkezleri, kredi programları, krediye erişim, ormanların korunması gibi girişimlerle bir milyondan fazla çiftçi desteklenmekte; çiftçiler ve çevre için daha iyi bir gelecek yaratılmaya çalışılmaktadır.

Marka Standartları ve Kahve Uzmanlığımız

We Proudly Serve Starbucks® eğitmenleri, Starbucks®marka değerlerinden kahve bilgisine ekibinize mükemmel içecekleri yaratmak için ihtiyaç duydukları güveni verecektir. Lansman eğitimleri, yenilikçi eğitim videoları ve e-iletişimler, sektör öngörüleri ve marka denetimleri, işletmenizi desteklemek için sunacağımız devam eden faaliyetlerden sadece birkaçıdır.