Sort by
Sort by

Bize Bildirin

İş yapış biçimimizin tartışılmaz temeli olan Nestlé Kurumsal İş İlkeleri etik ve uyumluluk konularına verdiğimiz önemi yansıtır. Şirketimizde her alanda ilkelerimize uyum sağlanması en büyük önceliklerimizden biridir.

Bu sebeple kurduğumuz Etik ve Uyumuluk bildiri sistemi “Bize Bildirin” tüm dış paydaşlarımıza Kurumsal İş İlkelerimizle olan potansiyel uyumsuzluk vakalarını raporlamaya yönelik özel bir iletişim kanalı sunar.

ÖNEMLİ: Eğer mesajınız Nestlé Kurumsal İş İlkeleri’ne uyum ile ilgili değilse (ürünler veya hizmetler, çalışma, Nestlé ürünlerinin dağıtımı vb.) lütfen Tüketici Hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

BİZE ULAŞIN


Bir etik ve uyumluluk sorunu nasıl bildirilir?

"Bize Bildirin" adlı Uyumluluk Raporlama Sistemimize istediğiniz her an, yılın 365 günü 7/24 ulaşabilirsiniz.

1. Bir web formu kullanmayı seçebilir veya ücretsiz hattımızı arayarak bir mesaj bırakabilirsiniz. Her iki seçenek için de işleyiş aynıdır.

2. Her iki durumda da, bir kişisel vaka numarası alırsınız. Lütfen bu numarayı not edin ve güvenli bir yerde saklayın.

3. Bu vaka numarası, Uyumluluk Raporlama Sistemi’ne ve oluşturduğunuz bildirime kişisel erişiminizi sağlar. Bildirimizin sürecini takip etmenize ve ilave bilgi vermenize olanak sağlar. Sisteme her eriştiğinizde sizden bu numarayı girmeniz istenir.

4. Tüm endişelerinizi ciddiye alıyoruz ve her bildirim için uygun eylemlerde bulunuyoruz. Bildiriminize yönelik herhangi bir işlem yaparken sizi bilgilendiriyoruz.

5. İstediğiniz zaman web sitesine geri dönebilirsiniz ve vaka numaranızı kullanarak bildiriminizin durumunu takip edebilirsiniz.

6. Biz, Uyumluluk Raporlama Sistemimizi geliştiren bir şirketiz ve gelecekte bu sistemde değişiklik yapma hakkımız saklıdır.


BİR UYUMLULUK SORUNU BİLDİRİN