Sort by
Sort by

 

Kahvaltıyı daha iyi hale getiriyoruz.
Birbirinden farklı, lezzetli ve besleyici tam tahıllı kahvaltılık gevreklerimiz, nesillerdir dünya çapında aileler tarafından seviliyor.
 

 


 

Kahvaltılık Gevrekler Markalarımız

Amacımız: Kahvaltıyı her gün daha iyi hale getirmek

Nestlé Kahvaltılık Gevrekler olarak kahvaltı için sizlere lezzetli ve besleyici tahıl seçenekleri sunmaya kendimizi adadık. En sevdiğimiz tarifleri geliştiriyor ve yeni favoriler bulmaya odaklanıyoruz. Lezzetli tahıl gevreklerimizin 1 numaralı içeriği tam tahıl ve temel besinlerle dolu.
Tüketicilerimizin damak tatlarının ve tercihlerinin farklı olduğunu biliyoruz, bu nedenle seçim yapmaları için farklı tatlara, şekillere, dokulara ve tatlılık seviyelerine sahip birbirinden farklı kahvaltılık gevrekler sunuyoruz.

Nestlé Kahvaltılık Gevrekleri, Nestlé ve General Mills arasında 1990 yılında kurulan bir ortak girişim olan Cereal Partners Worldwide (CPW) tarafından üretiliyor. 100’den fazla farklı mısır gevreği üretiyoruz; herkese lezzetli, pratik ve besleyici bir kahvaltı seçeneği sunuyoruz. Güne ister Nesquik Kahvaltılık Gevrekleri gibi çikolatalı bir tatla, ister Nesfit Kahvaltılık Gevrekler gibi daha fit bir lezzetle başlamayı tercih edin; her tercihe uygun kahvaltılık gevreklerimiz mevcut.
 

Tabağa Kahvaltılık gevrek ve süt ekleniyor
CPW_logo
Anne ve oğlu kahvaltı yapıyor
Aile kahvaltı yapıyor
Aile kahvaltı yapıyor
Aile kahvaltı yapıyor
Baba ve oğul kahvaltı yapıyor
buğday tarlası