Sort by
Sort by

 

Eşsiz su kaynaklarının koruyucusu olan Nestlé Waters, doğal kaynak suyunu şişelerken dünyanın dört bir yanındaki doğal su kaynaklarının korunmasına yardımcı oluyor.

 


 

Su markalarımız

Sağlıklı hidrasyon

İçme suyu, insanların yaşam kalitelerini yükseltmelerine yardımcı oluyor ve daha sağlıklı bir geleceği destekliyor. Bu nedenle, nerede olurlarsa olsunlar tüm tüketicilere yüksek kalitede su çözümleri sunuyor ve onlara daha sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri için ilham oluyoruz.

İkonik uluslararası markalar S.Pellegrino ve Perrier bu çabalarımıza öncülük ediyor. Zaten çok sevilen bu eşsiz doğal maden suları, dünyanın dört bir yanındaki yemek masalarında yer alıyor.
Ayrıca, çevreye ve biyoçeşitliliğe gösterdikleri özenle birlikte Erikli ve Nestlé Pure Life, yüksek kaliteli doğal kaynak suyu markalarımız arasında yerlerini alıyor.

Erikli markası, kurulduğu tarihten bu yana, uzun yıllardır aynı eşsiz lezzetini ve kalitesini koruyor, her yudumuyla hayata iyilik katmaya devam ediyor. Uludağ’ın zirvesinden gelen doğal kaynak suyunu, lezzetini koruyarak şişeliyoruz, gerçekleştirdiğimiz özel analizler ile çok sevilen eşsiz Erikli lezzetini güvence altına alıyoruz.

20 yılı aşkın süredir 5 kıta, 41 ülkede köklü marka mirasına sahip su markası Nestlé Pure Life ile her yudumda Pure Life mottosunu benimsiyoruz. Aileleri "Bi’ Nestlé Pure Life daha?" diyerek su içmeye teşvik ediyor ve düzenli su tüketimi konusunda bilinçli nesillere ilham veriyoruz.

Elinde Perrier içeceğini tutarak gülümseyen genç kız
masadaki spellegrino içeceği
s-pellegrino içeceğini bardağa döken barista
s-pellegrino içeceğini bardağa döken barista
s-pellegrino içeceğini bardağa döken barista
doğa da çalışmalar yapan uzmanlar