Sort results by
Sort results by

Hayata geçirdiğimiz kurumsal projelerimiz ile 2021 yılında yerel ve uluslararası platformlarda birçok ödüle layık görüldük.

2021 Golden Compass Awards
Her yıl İsviçre’de düzenlenen RSA Driven Innovation ödüllerinde Nestlé Türkiye RSA departmanı Z-EMENA’da birincilik ödülünün sahibi oldu.
Golden Compass Awards
2021 Communitas Awards
Nestlé Türkiye’nin Toplumsal Hizmet ve Sosyal Sorumluluk dünyasının küresel alanda en saygın ödül törenlerinden olan Communitas Awards’ta iki önemli kurumsal sosyal projesi ödüle layık görüldü. Etik ve Çevresel Sorumluluk dalında Fıstığımız Bol Olsun projesi ödüllendirilirken Fark Yaratmak Dalında ise Sağlıklı Adımlar projesi ödülün sahibi oldu.
Communitas Awards
2021 Uluslararası Hermes Ödülleri
Nestlé Türkiye, Uluslararası Hermes Ödülleri’nde Kurumsal Sosyal Sorumluluk kategorisinde “Fıstığımız Bol Olsun” ve ''Nestlé Cares Çalışan Gönüllük'' projeleri ile Platin Ödülü’ne;
Pandemi Çalışmaları kategorisinde ''Covid-19 İç İletişim Çalışmaları'' ile Altın Ödülü'ne layık görüldü.
Hermes Creative Awards
2021 Prida Awards
Nestlé Türkiye,29 ülkeden 54 başvurunun rekabet ettiği 2020 Beslenme ve Sağlık Ağı İnavasyon ve Renovasyon Yarışması’ndaki tek en iyi uygulama seçildi.
Communication Awards
2021 Sürdürülebilir Kalkınma için Küresel Amaçlar
Nestlé Türkiye, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından bu yıl 12’ncisi düzenlenen SKA Ödülleri’nde, Fıstığımız Bol Olsun projesiyle Açlığa Son kategorisinde Platin Ödül; Sağlıklı Adımlar Projesiyle de Sağlıklı Bireyler kategorisinde Gümüş Ödül’ün sahibi oldu.
Sustainable Development Goals Awards
2021 Sustainable Business Awards
Nesfit markası, Pembe Kurdele projesi ile İşbirliği kategorisinde Türkiye’nin sürdürülebilirlik alanındaki en prestijli platformlarından Sürdürülebilir İş Ödülleri’nde, ödüle layık görüldü.
Sustainable Business Awards