Sort by
Sort by

Bireyler ve aileler, topluluklarımız ve gezegenimiz için hayata geçirdiğimiz projelerimiz ile ulusal ve uluslararası platformlarda birçok değerli ödüle layık görüldük.

Best Business Awards 2021
Nestlé Purina PetCare Türkiye iş birimi, Birleşik Krallık'ın en prestijli ödül programlarından olan Best Business Awards’da Best Innovation kategorisinde ödülü kucakladı.
bestbusinessawards-logo_1321868542
Communitas Ödülleri 2021
Nestlé Türkiye, Uluslararası Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği (AMCP) tarafından düzenlenen ve Topluma Hizmet ve Sosyal Sorumluluk dünyasının küresel bazda en saygın ödül organizasyonlarından Communitas Awards’ta; Fıstığımız Bol Olsun ve Sağlıklı Adımlar projelerimiz ödüle layık görüldü.
Communitas Awards
Hermes Creative Awards 2021
Nestlé Türkiye, Uluslararası Pazarlama ve İletişim Profesyonelleri Derneği (AMCP) tarafından düzenlenen, dünyanın en köklü ve en büyük yaratıcı yarışmalarından olan Uluslararası Hermes Yaratıcılık Ödülleri’nde üç projesiyle ödüle layık görüldü. Kurumsal Sosyal Sorumluluk kategorisinde, Nestlé Damak öncülüğünde TEMA Vakfı iş birliğiyle süren Fıstığımız Bol Olsun projesi ve Nestlé Cares Çalışan Gönüllülük Kulübü çatısı altında yürütülen iyilik çalışmaları ile Platin Ödül’ün (birincilik), Pandemi Çalışmaları kategorisinde ise Covid-19 İç İletişim çalışmaları ile Altın Ödül’ün (ikincilik) sahibi oldu.
Hermes Creative Awards
Prida Ödülleri 2021
Nestlé Türkiye, İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) düzenlediği, iletişim dünyasının saygın ödül platformlarından PRİDA İletişim Ödülleri’nde, 2011 yılından bu yana Nestlé Damak öncülüğünde TEMA Vakfı iş birliğiyle sürdürülen Fıstığımız Bol Olsun projesi ile Yerel Değerler İletişimi kategorisinde ödüle layık görüldü.
Communication Awards
KSS Derneği SKA Ödülleri 2021
Nestlé Türkiye, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından düzenlenen SKA Ödülleri’nde, Artan Gıda Geleceğimizdir projesiyle Hedefler İçin Ortaklıklar kategorisinde Altın Başarı Ödülü ve Jüri Özel Ödülü’nün sahibi oldu.
KSS Türkiye_CSR Turkey
The International CSR Excellence Award 2021
Nestlé Türkiye, dünya genelinde başarılı kurumsal sosyal sorumluluk projelerini ve kitle iletişimi çalışmalarını ödüllendiren The International CSR Excellence Awards’da üç ödül kazandı. Uluslararası arenada en saygın ödül organizasyonları arasında yer alan yarışmada, 2011 yılından bu yana Nestlé Damak öncülüğünde ve TEMA Vakfı iş birliğinde süren Fıstığımız Bol Olsun ve 2012’den beri T.C. Millî Eğitim Bakanlığı ile yürütülen Sağlıklı Adımlar projesi ile Sürdürülebilirlik kategorisinde Altın Ödülün sahibi olurken, gönüllü ekiplerin yürüttüğü Nestlé Cares projesi ile Bronz Ödüle hak kazandı.
csr logo
Golden Pulse Awards 2021
Nestlé Türkiye, MD Magazin tarafından gerçekleşen sağlık sektörü profesyonellerinin başarılarını tescillendiği Golden Pulse Awards’da Covid-19 İç İletişim Çalışmaları ile Yılın En İyi Health & Wellness Projesi kategorisinde Covid-19 Mücadelesi Özel Ödülü’nün sahibi oldu.
Golden-Pulse-Logo
Felis Ödülleri 2021
Nestlé Türkiye, reklam ve pazarlama endüstrisinde etkili yaratıcılığın pazarlama çalışmalarındaki rolününün vurgulaması ve başarıların ödüllendirilmesi amacıyla düzenlenenFelis Ödülleri 2021’de; gıda israfı ve iklim değişikliği konusundaki farkındalığı artırmak için Fazla Gıda iş ortaklığında hayata geçirilen Artan Gıda Geleceğimizdir projesi ile başarı ödülünü kucakladı.
felis-logo