Sort by
Sort by

Telif Hakkı ve Feragat

Bu web sitesindeki tüm metin, görüntü ve diğer materyallerin tüm telif ve sair fikri mülkiyet hakları Nestlé Grubunun mülkiyetindedir veya ilgili hak sahibinin izniyle sağlanmaktadır. 

Bu web sitesine göz atabilir, yazdırarak çoğaltabilir, sabit diske indirebilir veya diğer kişilere dağıtabilirsiniz. Bu sadece tüm telif haklarını ve diğer mülkiyet bildirimlerini olduğu gibi saklı tuttuğunuz ve yukarıdaki ticari marka bildiriminin bu tür çoğaltmalarda  görünmesi koşulu ile yapılabilir. Bu web sitesinin hiçbir bölümü ticari kazanç sağlamak amacıyla kullanılamaz, satılamaz, dağıtılamaz ve başka bir çalışma, yayın veya web sitesinde değiştirilemez veya dahil edilemez. 

Bu web sitesinde görüntülenen ticari markalar, logolar, karakterler ve hizmet markaları (toplu olarak 'Ticari Markalar') Nestlé Grubu'na aittir. Bu web sitesinde yer alan hiçbir şey, bu web sitesinde yer alan herhangi bir Ticari Markayı kullanma hakkı veya lisansı verme olarak yorumlanmamalıdır. 

Bu web sitesinde veya bu web sitesinde yer alan herhangi bir içerik üzerinde yer alan Ticari Markaların, bu Hüküm ve Koşullarda belirtilenler dışında herhangi bir şekilde kullanmanız/kötüye kullanmanız kesinlikle yasaktır. Ayrıca, Nestlé Grubunun ağır suçlar için ceza kovuşturması dahil olmak üzere, fikri mülkiyet haklarını yasanın izin verdiği en geniş ölçüde şiddetle uygulayacağı bildirilmektedir.