Sort by
Sort by

Bu inancımız, bireyler ve gezegen için daha sağlıklı ve sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmak için küresel ölçeğimizi, kaynaklarımızı ve uzmanlığımızı kullanma arzumuzu artırıyor.

“Ortak Değer Yaratma” (CSV) anlayışımız çalışma stratejilerimizin merkezinde yer alıyor. Amacımız bugünün ve gelecek nesillerin yaşam kalitesini artırmak için gıdanın gücünü ortaya çıkarmak. Çalışmalarımızı yalnızca kendimiz ve paydaşlarımız için değil; bireyler ve aileler, topluluklar ve gezegenimiz için fayda yaratmak adına hayata geçiriyoruz.

Faaliyetlerimizde besleyici ve sürdürülebilir beslenmeye katkıda bulunmayı, doğal kaynakların korunmasını, yenilenmesini ve yerine koyulmasını, toplulukların güçlendirilmesine yardımcı olmayı ve sorumlu bir şekilde çalışmayı rehber olarak alıyoruz.

Çok yönlü sürdürülebilirlik yaklaşımımızı, Net Sıfır emisyon ve ormansızlaşma içermeyen tedarik zinciri süreçleri için çalışma ile onarıcı tarımı geniş ölçekte geliştirme taahhütlerimizle destekliyoruz. Bunun yanı sıra, su yönetimini iyileştirmeyi, iyileştirilmiş döngüselliğe sahip daha iyi ambalajlar geliştirmeyi, gençler için fırsatlar yaratmayı, çeşitli ve kapsayıcı bir işgücü oluşturmayı taahhüt ediyoruz."
 


4 milyon ton
124.6 milyar
1.44 milyon
İşimiz büyümeye devam etse bile en geç 2050 yılına kadar net sıfır emisyon hedefimize ulaşacağız. Bunu, insanları önceleyen, çevreyi korumayı, yenilemeyi ve iyileştirmeyi amaçlayan ve aynı zamanda tarım topluluklarının sınamalara karşı koyabilme kapasitesi ile refahına katkıda bulunan rejeneratif gıda sistemlerinin geliştirilmesinde üzerimize düşeni yaparak gerçekleştireceğiz. Biz "iyi beslenme" ve "iyi yaşam" şirketiyiz. Bu nedenle, yenileyici gıda sistemlerini geniş ölçekte daha da geliştirmek amacıyla gerekli adımları atıyoruz.
tarlada çiçek toplayan kadın

Nestlé genelinde sürdürülebilirlik