Sort by
Sort by

 

Neredeyse 30 yıldır evcil hayvanların ve insanların birlikte daha iyi olduğu inancıyla hareket ediyoruz. Markalarımız, kedilerinizi ve köpeklerinizi günden güne sağlıklı ve mutlu tutmaya yardımcı olmak için besleyici, yüksek kaliteli evcil hayvan maması üretiyor.

 


 

Evcil Hayvan Beslenmesi Markalarımız

Evcil hayvan bakımının geleceğini şekillendirmek

Dünyadaki evcil hayvanların hayatlarını nasıl zenginleştiriyoruz? Her şey 500 bilim insanı, veteriner hekim ve evcil hayvan bakımı uzmanından oluşan küresel ekibimizle başlıyor. Ekibin her üyesi, evcil hayvan besleme bilimini ilerletmeye ve aynı zamanda harika lezzetli yiyecekler ve ikramlarla evcil hayvanları memnun etmenin yeni yollarını bulmaya kendini adıyor.

Bu bağlılığın sonucunda, Pro Plan, Friskies, Felix, Gourmet, Purina One, Chow gibi önde gelen markaların yer aldığı Purina PetCare portföyü ortaya çıkıyor. Ayrıca kedi tüyünde bulunan alerjenleri azaltmak için Pro Plan Liveclear, bağırsak sağlığını geliştirmek için Purina One Mikrobiyom Dengesi’ne ek, kedi ve köpeklerde görülen rahatsızlıkların tedavisine destek olan Pro Plan Veterinary Diets gibi etkinliği kanıtlanmış yenilikçi ürünlerimiz de bulunuyor.

Kadınlar ve köpek
Yaşlı adam kedi ve köpekle
Kediyle oynayan kız
Kediyle oynayan kız
Kediyle oynayan kız
Bir köpek ve frizbiyle yatan adam