Sort by
Sort by

Kış Günlerinin Tadı Nasıl Çıkar?

Sıcak çikolata içen mutlu arkadaşlar
Yeni yılın ilk günlerinde yepyeni bir senenin heyecanını yaşarken kış mevsiminin iyiden iyiye soğuyan havaları birçoğumuzu evlere hapsetti. Ancak soğuktan ve artan salgınlardan korunma fikri evde vakit geçirmenin cazibesini artırıyor. Yumuşacık kışlık kıyafetler içerisinde sıcacık evde kendin ve sevdiklerinle bir şeyler yapmanın tadı başka. 

Güneş gitti diye eğlenmeye sınır gelmiyor. Olumsuz havaların aksine, enerjinizi yükseltecek ve ruhunuza iyi gelecek evdeki en keyifli kış aktivitelerini sizler için derledik. 

Mis kokulu akşamlar

Yaz sıcaklarınızda yiyemediğimiz o enfes lezzetleri yemenin tam zamanı! Dilerseniz evde kendi şefiniz olabilir dilerseniz en sevdiğiniz restorandan sipariş vererek harika bir akşam geçirebilirsiniz. 

Kış konseptli dekorasyon

Küçük değişiklikler büyük farklar yaratır. Dışarıda sosyalleşmediğiniz günlerden ve yol bütçesinden elde ettiğiniz kazancı yaşam alanlarınıza yatırım yaparak değerlendirebilirsiniz. Dekoratif objeler, kadife kırlent kılıflar, televizyon battaniyeleri evinize sıcak bir hava katacak. Bir duvarınızı boyayabilir, perdelerinizi de değiştirebilirsiniz elbette. 😊

Sıcak çikolata içen kadın

Kütüphanenizi / kitaplığınızı gözden geçirin

Kitap okumak için şahane bir fırsat! Okunmamış kitaplarınızı bitirebilir, okuduklarınızı sevdiklerinizle değiştirebilirsiniz. Hem size hem arkadaşlarınıza yepyeni dünyaların kapılarını açın. 

Kim demiş “evde oyun mu olur” diye

Kutu oyunlarını kim sevmez? Yaş sınırı olmayan eğlence, arkadaşlarınızla ya da çocuklarınızla vakit geçirmek için ihtiyacınız olan aktive.

Yeni hobiler, yeni maceralar

Bugüne kadar yapmak istediğiniz ancak ertelediklerinizi hayata geçirin. Resim çizin, boyayın. Bırakın renkler birbirine karışsın, hem de ister bir kâğıtta, ister tuvalde ya da bir camda. Online eğitimlere katılın, yeme içmeden yabancı dile, fotoğrafçılıktan program öğrenmeye. Çiçek yetiştirin, renklenin. El işleri uğraşın, bir atkı örebilir ya da ahşap maketler yapabilirsiniz. İleri dönüşümle evde kullanmadığınız eşyaları kullanabileceğiniz objelere dönüştürebilirsiniz.

Birlikte Sıcak çikolata içen arkadaşlar

Tatlı içelim, tatlı konuşalım

Çikolatanın en lezzetli hali ile kış günlerinizde içinizi ısıtın. Hele bir de yağışlı bir havaysa, dünyanın lider gıda şirketi Nestlé’nin enfes lezzetli sıcak çikolatası pozitif enerjinizi artıracak. Tadı damakta kalan Nestlé Sıcak Çikolata’nın mis gibi kokusu evinizi sararken ister yalnızlığınızın keyfini çıkarın ister sevdiklerinizle bir arada olmanın.