Sort by
Sort by

Lokasyonlar

Maslak – Merkez Ofis

Nestlé Türkiye Merkez Ofisi Maslak Atatürk Oto Sanayi girişindeki Nurol Plaza’da bulunmaktadır. Türkiye’de 100 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren bu köklü firmanın merkez ofisinde birçok birimden ve fonksiyondan çalışanlar görev yapmaktadır. Merkez ofiste Kurumsal İletişim, İnsan Kaynakları, Finans ve Kontrol, Pazarlama Servisleri ve İletişim, Satış Yönetimi ve İş Birimleri (kahve, çikolata, yetişkin beslenmesi, healthcare nutrition, mövenpick, mutfak ürünleri) bulunur. Bu birimler birbirlerine tam destek vererek çalışırlar. Tüm Nestlé Türkiye lokasyonlarında olduğu gibi merkez ofiste de gün çok hızlı ve yoğun akar.

Tüm Nestlé Türkiye çalışanları nerede olduklarına bakmaksızın birbirleriyle yoğun etkileşim içinde çalışırlar. Çok farklı iş birimlerinin ortak noktası olan Nestlé Türkiye Maslak merkez ofisi gün içinde yurtiçinden ve yurtdışından birçok Nestlé üyesini ağırlar.

Gebze – Dağıtım Merkezi

Nestlé Gebze Operasyon Merkezi, Gebze sınırları icinde Güzeller Organize sanayi bölgesinde yer alan Nestlé Türkiye'nin üçüncü büyük çalışma lokasyonudur. Istanbul şehir merkezine 20-25 dakikalık mesafede, TEM otoyolu üzerindedir.

Operasyonel düşünce ve çalışma koşullarını sağlayarak, zamanında ve doğrudan çözüme ulaşma amacıyla Nestlé Türkiye bünyesinde çeşitli bölümlerden çok sayıda kişi çalışmaktadır. Dağıtım ekibinden müşteri hizmetlerine, ithalat ihracat bolumunden kalite güvenceye, satış operasyondan tüketici hizmetlerine kadar geniş yelpazade çalışanlarımız dinamik çalışma ortamında hep beraber çalışırlar.

Lojistik servis sağlayıcı firmamızla da aynı çatıyı paylaştığımız Operasyon merkezimizde çalışma saatlerimiz 07:45-16:00 arasıdır. Servis sağlayıcı firmamız tarafından yürütülen dağıtım operasyonumuz ise 24 saat boyunca devam eder.

Karacabey – Üretim Fabrikası

Fabrikamız, Karacabey'de faaliyet gösteriyor. Bir asırdır ülkemizde faaliyet gösteren Nestlé, üretim macerasına 1923 yılında Feriköy'de günlük 500 kg üretim kapasitesi ile başladı. Artan üretim hacmi ve artan yatırımlar 1990 yılında Nestlé'nin çikolata fabrikasını Karacabey'e taşıma kararını beraberinde getirdi. Fabrikamızda hayatımıza tat veren Nestle Çikolatalarını, tüm gün boyunca içimizi ısıtan Nescafe kahvelerini ve sofralarımızın geleneksel vazgeçilmezi olan Maggi çorbalarını üretmekteyiz.

Üretim, Bakım, Kalite, Lojistik, İnsan Kaynakları, Finans, Arge, Proje departmanlarımız tecrübeli yönetim, genç ve dinamik insan kaynakları yapısı ile müşterilerimize yüksek kaliteli ürünleri sunmayı hedeflemektedir. Nestlé Karacabey fabrikası Karacabey bölgesinin en önemli üretim tesislerindendir. 700 kişiyi istihdam eden fabrikamız, bölge ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır. Profesyonel ve yüksek yetkinlikli çalışanlarımız hammaddenin bitmiş ürüne dönüşme macerasını büyük bir özen ve sorumlulukla yerine getirmektedir.

Nestlé kültürel yapısı profesyonellikle, çalışma arkadaşlığını bilinci yoğurarak çalışanlarımıza keyifle ve huzurla çalışabilecekleri bir ortam sunmaktadır.