Sort by
Sort by

Küresel bir gıda şirketi olarak, dünya çapında yüz binlerce insanı istihdam ediyoruz. İyilik gücü olmak için, hep birlikte açık ve ortak bir hedefe doğru çalışıyoruz.

Bu hedefi benimseyen doğru insanları bulmak, gelişen rejeneratif gıda sistemlerine yeterli oranda geçişi etkileme yeteneğimizin temelini oluşturmaktadır.

İşletmemizi gerek şimdi gerek gelecekte çalışılabilecek harika bir yer haline getirmek için uğraşıyoruz. Çalışanlarımızla ilişkilerimizin her boyutu saygıya göre şekillenmektedir. Çalışanlarımızın sağlığı ve esenliği önceliğimizdir. Amaçlarımızı ve değerlerimizi, kimseyi dışlamayan, kapsamlı ve kapsayıcı bir iş gücü aracılığıyla hayata geçiriyoruz.

Kendi çalışanlarımızın yanı sıra, bize hammadde sağlayan tedarik zincirimizdeki toplulukların daimî sağlığı, esenliği ve ekonomik gelişimini de aynı şekilde önemsiyoruz.

  • Sağlıklı, pozitif ve etik bir iş ortamı yaratan, çalışanlarımızın sürdürülebilir iş kararları almalarını sağlayan ve doğru sistemleri hayata geçiren Nestlé geleceğimiz için inşa ediyor. Çalışanlarımızın gerçek ve özgün karakterlerini iş yerine taşıyarak başarılı olabileceklerine inanmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Bunun püf noktası ise, çalışanlarımız arasındaki belirli grupların kendilerini geliştirmek için ihtiyaç duyacakları hususların farkında olmak.
    işyerindeki çalışanlar

 

Değişimi hızlandırıcı

 
% 27.2
% 64
3.89 milyon
İnsan Hakları Politikası (Human Rights Policy)
Döküman
İndir