Medikal Beslenme

Medikal Beslenme
Nestlé Health ScienceHastalık süreçlerinde kullanılmak amacıyla, ihtiyaca yönelik sağlık hizmetleri sunan
Nestlé Health Science, bilimsel beslenme çözümlerinde öncü olmak üzere kurulmuştur. Nestlé Health Science; güvenli, ekonomik, etkili ve sürdürülebilir sağlık kazanımları sunmaktadır. Nestlé Health Science; hastalıklar, hastalık durumları ve yaşamın değişik dönemlerindeki sağlık problemleri için farklı diyet gereksinimleri olan kişilere özel beslenme çözümleri sunarak; hastalıkların önlenmesi ve tedavisinde bilime dayalı beslenmenin geliştirilmesi ve uygulanmasında öncülük etmeyi hedeflemektedir.
 
   

ÜRÜNLERİMİZ

   
SMA OPTIPRO


OptiFibre®, %100 suda çözünebilir lif içeren takviye edici gıdadır. OptiFibre®’ın içeriğindeki lif, guar fasulyesi tohumlarından elde edilen guar gum’ın kontrollü bir enzimatik işlemi (kısmen hidrolize) ile üretilir. OptiFibre®, içeriğindeki %100 bitkisel kökenli lif ile günlük beslenme programınızda eksik kalan lif ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.
     
SMA OPTIPRO

OPTIFAST, vücut ağırlığınızı azaltmak için kullanılan, günlük besin bileşenlerini günde 4 saşe kullanıldığında tam olarak sağlayan, diyetin yerini alan bir gıdadır.
      

 

Daha fazla bilgi için:
www.nestlehealthscience.com.tr