Sort by
Sort by

Medikal Beslenme

Medikal Beslenme
Nestlé Health ScienceHastalık süreçlerinde kullanılmak amacıyla, ihtiyaca yönelik sağlık hizmetleri sunan
Nestlé Health Science, bilimsel beslenme çözümlerinde öncü olmak üzere kurulmuştur. Nestlé Health Science; güvenli, ekonomik, etkili ve sürdürülebilir sağlık kazanımları sunmaktadır. Nestlé Health Science; hastalıklar, hastalık durumları ve yaşamın değişik dönemlerindeki sağlık problemleri için farklı diyet gereksinimleri olan kişilere özel beslenme çözümleri sunarak; hastalıkların önlenmesi ve tedavisinde bilime dayalı beslenmenin geliştirilmesi ve uygulanmasında öncülük etmeyi hedeflemektedir.
 
   

ÜRÜNLERİMİZ

   
SMA OPTIPRO


OptiFibre®, %100 suda çözünebilir lif içeren takviye edici gıdadır. OptiFibre®’ın içeriğindeki lif, guar fasulyesi tohumlarından elde edilen guar gum’ın kontrollü bir enzimatik işlemi (kısmen hidrolize) ile üretilir. OptiFibre®, içeriğindeki %100 bitkisel kökenli lif ile günlük beslenme programınızda eksik kalan lif ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur.
     
SMA OPTIPRO

OPTIFAST, vücut ağırlığınızı azaltmak için kullanılan, günlük besin bileşenlerini günde 4 saşe kullanıldığında tam olarak sağlayan, diyetin yerini alan bir gıdadır.
      

 

Daha fazla bilgi için:
www.nestlehealthscience.com.tr