Sort results by
Sort results by

Besleyici Kahvaltı ve alışveriş bir arada

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Besleyici Kahvaltı ve alışveriş bir arada

Nesfit Trendyol işbirliğiyle kadınlara çifte fırsat sunuyor!

Güne besleyici bir başlangıç için yeterli ve dengeli kahvaltının parçası olan Nesfit, Trendyol ile işbirliğini bu yıl da sürdürüyor. Kapsamı genişleyen kampanyayla, Nesfit tüketicilerine çifte fırsat sunuyor. Özel olarak tasarlanmış Nesfit paketlerinde, Trendyol alışverişlerinde geçerli olacak 25 TL’lik indirim kuponu hediye ediliyor. Aynı zamanda çekilişle belirlenecek 1000 kişi, trendyol.com’da kullanılabilecek 250 TL değerinde hediye çeki kazanıyor!

Nesfit ve Trendyol işbirliği 2020 yılında da sürüyor! Güne başlangıç için gereklibesin değerlerini lezzetli ve pratik bir yolla almanıza destek olan Nesfit, Trendyol ile birlikte düzenlediği kampanyayla kadınları bu yıl da mutlu ediyor!

Kampanya kapsamında, Trendyol promosyonu tasarımlı her Nesfit paketinde 25 TL değerinde 1 adet indirim kodu yer alıyor. Kıyafetleriyle stilini yansıtmak isteyenler, trendyol.com adresini ziyaret ederek beğendikleri ürünleri, paket içerisinde yer alan kodu kullanarak 25 TL indirimle satın alabiliyor.  Paket içindeki indirim koduyla  www.nestlekahvaltılıkgevrekler.com adresinden çekilişe katılanlar arasından da 1000 kişi, trendyol.com’da geçerli olacak 250 TL değerinde hediye çeki kazanıyor!

Bilgi İçin:
Tutku Saraç / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85
[email protected]
Hatem Vural / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 282 40 85
[email protected]