Sort by
Sort by

Nestlé’den Çok Çılgın Bişi! : "Delirium"

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Çikolata uzmanı Nestlé’nin yepyeni ve çılgın üyesi “Delirium’’, herkesi farklı deneyimler yaşatmaya davet ediyor. Delirium en beklenmedik anlarda keyfinizin başköşesini kapmaya geliyor!

100 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de çikolata ile harikalar yaratan Nestlé, yepyeni lezzeti Delirium ile tüm çikolata severleri kalbinden vuracak. Yerinde duramayan ve çikolata dünyasının en uçuk kaçık yepyeni üyesi Delirium kesinlikle benzersiz bir ürün. İlginç ambalajıyla da daha tadına bakmadan tüm dikkatleri üzerine topluyor.

Delirium, nefis marshmallowunu kaplayan bol sütlü Nestlé çikolatası ile eşi benzeri olmayan bir deneyim. Nestlé çikolatalı gofret ve bar ailesinin en çılgın üyesi Delirium, espirili ambalaj tasarımı ile sizi gülümsetmeyi de ihmal etmiyor. Delirium o kadar benzersiz ki, üretildiği andan itibaren orijinal patenti alınarak ürün taklitlerine karşı güvence altına alınmış.

Ünlü animasyon çizeri Ozan Kaygısız’ın hayat verdiği Delirium karakterlerin her ambalajdaki farklı bakışı, günlük hayatın en stresli anlarında herkesi gülümsetecek. Dizideki kötü adama, maçta kaçan pozisyona, akşam trafiğine kısacası gün içerisinde en çok nelere deliriyorsan “Delirium’’ vaktiniz gelmiş demektir. Hayat tüm stresiyle, kargaşasıyla akıp giderken Nestlé’nin enfes çikolatalı marshmallow barı Delirium’la kendinize keyifli anlar yaratabilirsiz.

Delirium karakterlerinin, “Sebepsiz Delirium”, “Bak Yine Delirium”, “Harbiden Delirium”, “Ona Buna Delirium” , “Tadından Delirium” ve “Acayip Delirium” olmak üzere toplam 6 farklı ambalajı bulunuyor. Her ruh halinize uygun Delirium’lar 50 kuruşluk fiyatıyla sizi çılgın lezzetine ortak olmaya çağırıyor.