Sort by
Sort by

Eğlenirken Forma Girmeye Hazır Mısınız?

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Türkiye’nin en çok tercih edilen kahvaltılık gevreği Nestlé Nesfit, 4 Mayıs Pazar günü, İstanbul Caddebostan sahilinde düzenleyeceği Samba Festivali için Brezilya’nın ünlü samba dansçısı Nuno Fernandes’i Türkiye’ye getiriyor. ‘Samba ile Forma Gir’ kampanyası kapsamında Nestlé Nesfit paketlerinde bulunan hediye Samba Egzersiz VCD’si, egzersiz yapmayı eğlenceli hale getiriyor.

Nestlé Nesfit tam tahıllı gevrekler, ‘Samba ile Forma Gir’ kampanyası ile egzersiz yapmayı eğlenceli hale getirmenin en iyi yollarından biri olan dansa odaklanıyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen kahvaltılık gevreği olan Nestlé Nesfit, 4 Mayıs Pazar günü, Caddebostan sahilinde Samba Festivali düzenliyor. Herkesi sambayla forma girmeye davet eden Nestlé  Nesfit, etkinlik için Brezilya’nin ünlü Samba dansçısı Nuno Fernandes’i Türkiye’ye getiriyor. Nestlé Nesfit Samba Festivali’nde Nuno’nun düzenleyeceği dans atölyesi ve samba yürüyüşüne katılanlar, forma girmenin en ritmik yolunu öğrenecekler.

Lezzetten ödün vermeden forma girmek ve formda kalmak isteyenlere lezzetli ve besleyici bir kahvaltı seçeneği sunan Nestlé Nesfit’in ‘Samba ile forma gir’ kampanyası kapsamında, Nestlé Nesfit ürün paketleri, hediye Samba Egzersiz VCD’si içeriyor. Nestle Nesfit’in hediye egzersiz programı, sadece 3 basit adımda bel ve karın bölgesinin daha sıkı, daha düzgün görünmesine yardımcı oluyor. ‘Dans’ adı verilen ilk adımda, Nuno ile Samba yapanlar kalorilerden kurtulup kaslarını sıkılaştırabiliyor. ‘Düz Karın’ adlı ikinci adım ise karın kaslarını güçlendirip daha düz bir karın için yapılması gereken egzersizlerden oluşuyor. Üçüncü adım ‘Doğru Beslenme’de ise pratik beslenme önerileri ve sağlıklı yemek tarifleri yer alıyor.

www.nesfit.com.tr

www.facebook.com/nestlenesfit.tr