Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

NESCAFÉ® Dolce Gusto®’dan iki yeni lezzet

<p align="center"><font style="font-size:22pt"><span lang="tr"><strong>Evde
Mocha ve Skinny Cappuccino keyfi</strong></span></font></p>

Basın Bültenleri'ne Geri Dön
Mar 19, 2017

NESCAFÉ® Dolce Gusto®, Türkiye’de satılan kahve kapsüllerine mocha ve skinny cappuccino’yu da ekleyerek, kahve çeşitlerini 14’e çıkardı.

Sıradışı yüksek kalite kahve sistemi NESCAFÉ® Dolce Gusto®, modern kahve sanatı ile evlerinizi en sevilen kahve dükkanlarına dönüştürüyor.

Sabahları kendine gelmek isteyenler için sert “espresso”dan, yumuşak içimli “latte macchiato”ya; bol köpüklü “cappuccinodan”dan egzotik “chai tea latte” gibi farklı lezzetlere uzanan sıcak ve soğuk içecek yelpazesi, yeni “mocha” ve “skinny cappuccino” ile 14’e çıktı.

Çikolata ve kahvenin mükemmel uyumu: Mocha

Türkiye’de en popüler kahve çeşitlerinden olan ve NESCAFÉ® Dolce Gusto® kullanıcılarının uzun zamandır beklediği mocha, çikolata ve kahve gibi iki dayanılmaz lezzeti bir araya getiriyor. Bir bardak mocha hazırlamak için bir süt kapsülü ve kahve ile çikolata içeren bir kapsül kullanılıyor.

Bir bardakta yalnızca 50 kalori: Skinny cappuccino

Skinny cappuccino, bol köpüklü eşsiz cappuccino keyfini ilave şeker içermeyen az yağlı süt içeriği ile sadece 50 kaloriye kahve severlerin deneyimine sunuyor. Bir bardak skinny cappuccino hazırlamak için bir süt kapsülü ve öğütülmüş kahve çekirdekleri içeren bir kahve kapsülü kullanılıyor.

Kolay kullanımlı kapsüllerle hızlı ve yüksek kaliteli kahve

Yaratıcılıkla kahveyi birleştiren NESCAFÉ® Dolce Gusto®, kolay kullanımlı kapsülleri sayesinde temizliğe gerek duymadan farklı içecekleri, saniyeler içinde art arda hazırlama imkanı sunuyor. Ödüllü tasarıma sahip şık makine seçenekleri farklı ev dekorasyonlarına kolayca uyum sağlıyor. NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsülleri, yüksek kaliteli kahve çekirdeklerinden öğütülen içerikleri ve kahvenin çekildiği ilk günkü tazeliğini ve kokusunu koruyan akıllı kapsül sistemi sayesinde kahve severlerin ilgisini çekiyor.

Mocha ve skinny cappuccino kapsülleri www.dolce-gusto.com.tr adresinde Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo imkanı ile satışa sunuluyor. 

Article Type