Sort by
Sort by

Nestlé İle İyi Beslen Mutlu Yaşa Yepyeni Bölümleriyle Show Tv'de!

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Nestlé’nin sponsorluğunda yayınlanan “İyi Beslen Mutlu Yaşa” Programı, Nisan Pazar günü saat 13:30’da, yeni bölümleriyle Show TV’de.

Diyetisyen Ece Nevra Durukan’ın hazırlayıp, Murat Serezli ile beraber sunduğu ve yönetmenliği Saygın Ay tarafından yapılan “İyi Beslen Mutlu Yaşa” programı 10 Nisan Pazar günü saat 13.30’da, yeniliklerle Show TV ekranlarında tekrar yayında.

İyi Beslen Mutlu Yaşa programı, Nestlé sponsorluğunda her hafta beslenme konusunda farklı bir konuyu izleyicilere bilinmeyen yönleriyle aktarırken, beslenme alışkanlıklarında küçük değişiklikler yaparak, beslenme ve sağlık konusunda ne kadar büyük yol kat edilebileceğinin altını çiziyor.

Ünlü konuklarla keyifli sohbetler, uzman köşesinde ağırlanan doktor, diyetisyen ve sağlık profesyonelleriyle söyleşiler, beslenme zekasını geliştirmeyi hedefleyen NQ (Beslenme Zekası) köşeleri ve “Bilmenizde Fayda Var” bölümünde paylaşılan bilgilerle, “İyi Beslen Mutlu Yaşa” programı izleyenlere beslenme ve sağlık konusunda güvenilir bir kılavuz niteliği taşıyor. Ayrıca dinamik yapısıyla da diğer beslenme ve sağlık programlarından ayrışıyor. Beslenme konusunda merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulmak için bu programı kaçırmayın. Bu haftanın konukları ise Şebnem Özinal ve Diyetisyen Berrin Yiğit olacak.