Sort by
Sort by

Sarp Apak ve Öner Erkan'dan Mükemmel Karışım!

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

Yalan Dünya dizisinin sevilen ikilisi Sarp Apak ve Öner Erkan “NESCAFÉ 3’ü 1 Arada” için kamera karşısına geçti!

Ekranın sevilen yüzleri Sarp Apak ve Öner Erkan, NESCAFÉ 3’ü1 Arada’nın yeni reklam filmi için kamera karşısına geçti. Yalan Dünya dizisinde çok iyi iki arkadaşı canlandıran Sarp ve Öner, sıcacık bir dostluk temasını içeren reklam filminde ise karşı karşıya gelerek eğlenceli görüntülere imza attılar. Sarp ve Öner‘e sevilen dizilerde rol alan genç oyuncu Elçin Sangu eşlik etti.

Yeni tanıtım kampanyasında ‘Bi’kahve’ konseptini kullanan NESCAFÉ 3’ü1 Arada için çok  keyifli ve eğlenceli bir reklam filmi çekildi. Film, Sarp’ın keyifli bir şekilde hazırlamaya başladığı NESCAFÉ 3’ü1 Arada’ları karşı penceredeki Elçin’i görmesi ile başlıyor. Elçin’in amacı da belli oluyor; mükemmel karışımı kendisine getirtmek... Sarp ve Öner’e muzip bir şekilde haber veren Elçin, bu iki arkadaşı birbirleriyle yarıştırmaya başlıyor. Karşı kapıya kadar koşan ikilinin yarışı “Bi’ kahve?” teklifi ile son buluyor.

Mükemmel karşımın lezzeti, herkesi NESCAFÉ 3’ü1 Arada içmeye davet ediyor…

Sarp’ın kahvesini tercih eden Elçin iki arkadaşı da evine davet ettiğinde ikili oyuna geldiklerini geç de olsa fark ediyor. Üç arkadaş, ‘Mükemmel Karışım’ eşliğinde keyifli bir sohbete  başlıyor.

Puplicis Yorum tarafından geliştirilen, yapımcılığını Böcek Yapım’ın üstlendiği reklam filminin yönetmenliğini ise Eralp Vardar yaptı. Cihangir’de gerçekleşen çekimler sırasında Sarp Apak ve Öner Erkan’nın enerjisine yetişmek için sık sık Bi’ Kahve molası verildi. Sarp Apak ve Öner Erkan 1 yıl boyunca NESCAFÉ 3’ü1 Arada reklamlarının yüzü olmaya devam edecek.

Kampanya Künyesi

Reklamveren: Nescafé
Reklamveren Yetkilisi: Burçin Alev Ekşi, Bentürk İybar, Elif Yonca
Reklam Ajansı: Publicis Yorum
Kreatif Grup: Cevdet Kızılay, Selma Harman, Ali Bozkurt
Müşteri İlişkileri: Özlem Öğüt, Seda Çaykara, Gözde Gülşen, Ceysun Giritli 
Stratejik Planlama: Selda Sedes, Zeynep Bortaçina, Can Besceli
Medya Planlama ve Satın Alma: Mindshare 
Prodüksiyon: Arzu Köksal, Gamze Bayındır
Kullanılan Mecra: TV
Yönetmen: Eralp Vardar
Prodüksiyon Şirketi: Böcek Yapım