Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

NESCAFÉ 3ü1 Arada ile Mercedes rüyaları gerçek oldu

Basın Bültenleri'ne Geri Dön
Haz 10, 2015
Nescafé 3ü1 arada ile keyif yapanlar, Mercedes otomobil sahibi olma şansını yakaladılar. Nescafé 3ü1 Arada’nın 6. kez düzenlediği kampanyada 5 kişinin Mercedes otomobil rüyası gerçek oldu. Talihliler lüks otomobillerinin anahtarlarını, Mercedes Göztepe Showroom’da düzenlenen bir törenle, Nestle Türkiye İçecekler Genel Müdürü İsmail Bütün’den teslim aldı.

Kendisini sürekli yenileyen kimliği ve kampanyaları ile güne başlayan insanlara ilham veren Nescafé’nin, Nescafé 3ü1 Arada için 6. kez düzenlediği geleneksel “Bu Mercedes Senin Olsun mu?” kampanyasında 5 kişi, 2015 Model “Mercedes-Benz CLA 200 Style” otomobili kazandı. Nescafé 3ü1 Arada paketlerindeki şifreleri SMS ile gönderip çekilişe katılma hakkı kazanan tüketiciler arasından 5 kişi böylece, mükemmel karışımla yaptıkları kahve keyfini mükemmel bir otomobil ile taçlandırmış oldu.

Nescafé 3ü1 Arada’nın Türkiye genelinde düzenlediği kampanyada, yapılan çekiliş sonucunda İstanbul’dan Leyla Baran, Antalya’dan Tamer Demir, Bilecik’ten Caner Meriç, Bursa’dan Mehmet Demiral ve Tekirdağ’dan Sezer Balık isimli talihliler, Mercedes-Benz CLA 200 Style otomobili kazandılar.

Talihliler: Rüyalarımız gerçek oldu

Nestle Türkiye İçecekler Genel Müdürü İsmail Bütün, kampanyada kazananlar için 4 Haziran Perşembe günü Mercedes Göztepe Showroom’da düzenlenen bir törenle Mercedes’lerinin anahtarlarını talihlilere teslim etti. Talihliler, 3ü1 Arada Nescafé içerek Mercedes gibi bir otomobil kazandıkları için çok büyük sevinç yaşadıklarını söyleyerek, Mercedes rüyalarını gerçeğe dönüştüren Nescafé’ye teşekkür ettiler.


Article Type