Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

NESCAFÉ Dolce Gusto ile sıcacık bir yılbaşı keyfi

Basın Bültenleri'ne Geri Dön
Kas 11, 2015
Bu yılbaşını sevdiklerinizle birlikte yıllar boyu paylaşacağınız sıcak, lezzetli ve keyifli bir dostluğun miladı yapabilirsiniz. Sanat eserini andıran NESCAFÉ Dolce Gusto kahve makinesi, yılbaşında sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en şık ve artistik seçenek olarak dikkatleri üzerinde topluyor. NESCAFÉ Dolce Gusto kahve makineleri yılbaşına özel kampanyasıyla www.dolce-gusto.com.tr adresinden yüzde 20 indirimle sizleri bekliyor.

NESTLÉ tarafından geliştirilen NESCAFÉ Dolce Gusto kahve sistemleri, kavrulmuş, öğütülmüş yüksek kaliteli kahve çekirdeklerini içeren akıllı kapsül teknolojisi ile 40’dan fazla sıcak ve soğuk içecek yapabiliyor ve kafelerde bulunan farklı lezzetleri istediğiniz zaman evinizde hazırlamanızı sağlıyor. NESCAFÉ Dolce Gusto’nun tek bir düğmesine basarak  Americano’dan Latte’ye, Chai Tea Latte’ye ve Espresso’ya şaheser içecekler yapmak mümkün. Ayrıca NESCAFÉ Dolce Gusto’nun Chococino isimli kapsülleriyle sıcak çikolata yapmak için de NESCAFÉ Dolce Gusto’nun tek bir düğmesine basmak yetiyor. Aroması, lezzetleri ve çeşitleriyle kahveseverlerin gözdesi haline gelen NESCAFÉ Dolce Gusto 13 farklı renk ve model seçeneğine sahip sıradışı estetik tasarımı ile göz zevkine de hitap ediyor.

www.dolce-gusto.com.tr Online Mağazası Aralık’ta satışa başlıyor

Aralık ayında satışa başlayacak olan www.dolce-gusto.com.tr, NESCAFÉ Dolce Gusto dünyasına yeni bir boyut kazandıracak. Tüketicilerin merakla beklediği aksesuarların satılacağı tek online platform olacak bu websitesi, üyelerine özel kampanyalarla da avantajlı bir alışverişin adresi olacak. Kahve makinesi ve kahve kapsüllerinin yanı sıra kapsül tutacağından, Cappuccino bardağına kadar çeşitli ürünler içeren aksesuarlar kahve keyfinizi daha da arttımak için özel olarak tasarlandı. NESCAFÉ Dolce Gusto’nun sağlayacağı üyelere özel fırsatlar ve hediyelerden faydalanmak ve yeniliklerden haberdar olmak için şimdiden siteye kayıt olmakta fayda var.

Yılbaşında hediye edeceğiniz NESCAFÉ Dolce Gusto, sanat eserini andıran tasarımıyla sevdiklerinizin evine estetik bir dokunuş yaparken, onlar için kafelerde bulabilecekleri lezzetleri evlerinde kolayca yapabilecekleri harika bir barista olacak. Yıllarca paylaşacağınız keyifli anlar için sevdiklerinizi NESCAFÉ Dolce Gusto’nun modern kahve sanatıyla tanıştırın.

www.dolce-gusto.com.tr

Article Type