Sort results by
Sort results by

NESCAFÉ Xpress bu defa evde harekete davet ediyor

Basın Bültenleri'ne Geri Dön

NESCAFÉ Xpress bu defa evde harekete davet ediyor

NESCAFÉ Xpress, yeni dijital reklam filmi ile herkesin evde olduğu bu dönemde, hem evde hareketi teşvik ediyor hem de yeniden yollara düşeceğimiz günlere selam gönderiyor.

“Haydi Kalk” sloganıyla hayallerin gerçek olacağı zamanları anlatan kampanya, bugünü de unutmuyor. Soğuk kahve severleri o zamana kadar oturup beklemek yerine, NESCAFÉ Xpress’ten aldıkları enerjiyle evde de harekete geçmeye davet ediyor.  

Film:
https://www.youtube.com/watch?v=4Ny9fG-ZRYM

Künye:
Reklam Veren: NESCAFÉ Xpress
Reklamveren Ekip: Buse Aksu Özgen, Gülçin Şekerci, Burcu Küçük
Reklam Ajansı: Roy+Teddy
Kreatif Direktör: Cihangir Gümüş
Yaratıcı Grup: Fatih Düzyol, Semih Özdemir, Ekremcan Arslan, Can Çakmakcı, Oğuzhan Polat
Müşteri Marka Ekibi: Ezgi Bilgi, Ecem Çokyaşa
Sosyal Medya Supervizör: Berke Biçer
Medya Ajansı: Mindshare

NESCAFÉ Hakkında
NESCAFÉ’nin hikayesi, 1930 yılında Brezilya Hükümeti’nin Nestlé’ye başvurması ile başladı. Nestlé’nin mucitlerinden Max Morgenthaler, ekibiyle, kahvenin doğallığını koruyarak sadece su eklenmesiyle kaliteli bir fincan kahve yapabilmenin yolunu aradı. İsviçre laboratuarlarında tam 8 yıl süren uzun araştırmalar sonunda cevabı buldular. Bu yeni ürüne “Nestlé” ve “Café” kelimelerinin birleşmesinden oluşan “Nescafé” ismi verildi. İlk defa 1938’de İsviçre’de satışa sunulan NESCAFÉ, bugün dünyada 150’den fazla ülkede satılıyor ve her saniyede 5500 fincandan fazla NESCAFÉ içiliyor. Sürekli gelişen yenilikçi teknoloji ile özenle seçilmiş kahve çekirdeklerinden üretilen NESCAFÉ, Türkiye’de ve dünyada milyonlarca tüketicinin ilk tercihi. Türkiye’de çözünebilir kahve pazarının lider markası olan NESCAFÉ; NESCAFÉ Gold, NESCAFÉ 3ü1 Arada, NESCAFÉ Xpress, NESCAFÉ Classic ve daha pek çok ürünü ve NESCAFÉ Dolce Gusto gibi yenilikçi kahve makine sistemlerinin yanı sıra ev dışı tüketime özel NESCAFÉ Milano ve NESCAFÉ Alegria profesyonel çözümleri ile milyonlarca tüketiciye eşsiz bir kahve deneyimi sunuyor.

Bilgi için:
Mehtap Çakıroğlu Kaynak
Ogilvy Public Relations
[email protected] 
+90 530 5807418