Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Nescafé Xpress gençleri yazın sıcağında buz gibi bir soğuk kahve ile yollara düşmeye davet ediyor

Basın Bültenleri'ne Geri Dön
Tem 05, 2019

Nescafé Xpress gençleri yazın sıcağında buz gibi bir soğuk kahve ile yollara düşmeye davet ediyor

Yazın kavurucu güneş ışınlarına meydan okuyan Nescafé Xpress’in gençlere sıcağa teslim olmayarak tatilin tadını çıkarma çağrısında bulunduğu “Haydi gel gidelim” reklam filmi yayına girdi.

Şehir hayatının koşturmacasıyla geçen kışın ardından sıcak ve güneşli yaz aylarıyla birlikte canlanma zamanı geldiğini vurgulayan kampanyada son yıllarda gençlerin eğlence kültürünün gözdesi haline gelen rap müzik taşıyıcı olarak kullanıldı.

Nescafé Xpress yazlık beldelere giden otoyollarda, radyolarda, Yandex’te düzenleyeceği kampanyalarla ve popüler tatil bölgelerinde düzenleyeceği etkinliklerle “Haydi gel gidelim” dediği gençlere yol boyunca da eşlik edecek.

Reklam filmine aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=gUlPNdppDxo

NESCAFÉ Hakkında

NESCAFÉ’nin hikayesi, 1930 yılında Brezilya Hükümeti’nin Nestlé’ye başvurması ile başladı. Nestlé’nin mucitlerinden Max Morgenthaler, ekibiyle, kahvenin doğallığını koruyarak sadece su eklenmesiyle kaliteli bir fincan kahve yapabilmenin yolunu aradı. İsviçre laboratuarlarında tam 8 yıl süren uzun araştırmalar sonunda cevabı buldular. Bu yeni ürüne “Nestlé” ve “Café” kelimelerinin birleşmesinden oluşan “Nescafé” ismi verildi. İlk defa 1938’de İsviçre’de satışa sunulan Nescafé, bugün dünyada 150’den fazla ülkede satılıyor ve her saniyede 5500 fincandan fazla Nescafé içiliyor. Sürekli gelişen yenilikçi teknoloji ile özenle seçilmiş kahve çekirdeklerinden üretilen Nescafé, Türkiye’de ve dünyada milyonlarca tüketicinin ilk tercihi. Türkiye’de çözünebilir kahve pazarının lider markası olan Nescafé; Nescafé Gold, Nescafé 3ü1 Arada, Nescafe Xpress, Nescafé Classic ve daha pek çok ürünü ve Nescafé Dolce Gusto gibi yenilikçi kahve makine sistemlerinin yanı sıra ev dışı tüketime özel Nescafé Milano ve Nescafé Alegria profesyonel çözümleri ile milyonlarca tüketiciye eşsiz bir kahve deneyimi sunuyor.

Article Type